The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Специални благодарности към колегата joro74

#1
Доколкото си спомням не го познавам лично , но адски много съм му благодарен за едни негови постове в тази тема <!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=17094&start=20">http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic ... 4&start=20</a><!-- m -->
Оня ден случйно попаднах на нея, и взех да гледам по моята кола ... и ужас оня ти ми клапан заял ... и тъпата кола неще да върви, спъната и това е! И като свалих описаните неща и като затапих с тапа тръбата... бреййй на друга кола се качих все едно , вече си дърпа стабилно Big Grin
явно са влизали изгорели газове през възд филтър ... или нензам какво е ставало..
само след като извадих тея неща , и запалих колата почна да тресе мотора се едно не му стига бензин... загасих колата , разкачих акумолатора ..10 мин така, после го закачих и като запалих вече бях с оная доволна физиолономия, а като я покарах останах с още по доволна :twisted:
от как я имам тая кола все си е така спъната, а то къде била работата.... малеееее 2г така , сега се едно не е моята кола ...
мерси Жоре имам да черпя :mrgreen:

п.п. "прахосмукачката" си работи нормално , но тия двата клапана за нищо не стават - ако на някой му тряабва такава прахосмукачка да свирка , ще се разберем нещо изгодно и за двете страни
Поздрави!
Reply

#2
п.п. "прахосмукачката" си работи нормално , но тия двата клапана за нищо не стават - ако на някой му тряабва такава прахосмукачка да свирка , ще се разберем нещо изгодно и за двете страни


Що ша я даваш Мите, неможели да се използва за почистване (изсмукване)... :mrgreen:
Reply

#3
JAMIX Wrote:Що ша я даваш Мите, неможели да се използва за почистване (изсмукване)... :mrgreen:


Щото го мързи да смуче :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#4
аа аз си имам кой да ми смуче, затва не ми тряа ...
п.п. бартер за ЗДРАВА кутия на въздушен филтър да речем (горна и долна част) Tongue
Reply

#5
Имам само долна част от кутията за въздушния филтър(1.8-2.0).За бутилчица водка! :lol:
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#6
ico_kosara007 Wrote:.За бутилчица водка!
Ааааа такива да си ги нямаме - всичко над бутилка бира ще се облага с десятък
Reply

#7
Cavalera Wrote:
ico_kosara007 Wrote:.За бутилчица водка!
Ааааа такива да си ги нямаме - всичко над бутилка бира ще се облага с десятък

Ти на водчицата не посягай,че да не те стигне дългата ръка на "Юри Дългоруков",че ще видиш един десятък тогава. :mrgreen: :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#8
За десятъка няма грижи(колко са 100 гр. от литър)! Wink
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)