The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Горд собственик на Волво В70

#1
Здравейте момчета! Предполагам някой от вас ме познават като момчето с 4хх серия на Волво но вече се сдобих с "ново" което е модел В70 2.5ТДИ 140к.с. 1997г. е произведено, а първа регистрация през 1998г. колата е със мисля базовите си екстри за модела а те са:
1. 4бр. ел.стъкла
2. 2бр. ел.огледала
3. хал. фарове
4. пълен кожен салон
5. махагон
6. лети джанти (16 цола)
7. климатроник
8. ABS,SRS
9. подгряващи седалки и т.н.
И като всяка кола 2-ра ръка има и своите забележки... но в рамките на уж нормалното според мен Smile
На първо време трябва да си намеря преден ляв фар или по точно само стъклото... и дясно огледало пак стъклото :oops: това са и фрапиращите забележки боята е уникална т.зелен металик без забележка по нея ... дали е боядисвана цялостно не знам но ако е така наистина е направено много кадърно Smile интериора също е много запазен, двигателя работи по слух и работа перфектно,скоростната кутия не вие не чука не хърка и няма луфт в скоростния лост.Сега ми предстой обслужване на двигателя със всички ремъци и ролки за да съм сигурен,че няма да стане нещо лошо.Амортисьорите са здрави не е клекнала от никъде не се лашка много учудих се от това,че на завой не се накланя като 460-та нищо, че тя имаше и спортни амове. Колата за дълъг път е страхотна ноооо какво ли обеснявам на вас след като вие отдавна сте се сдобили с такива красавици.Наистина се радвам много,че закупих този автомобил сега се надявам да мога да се грижа за него подобаващо както и той за мен.
Поствам ви малко снимки който направих!
Също така искам да добавя и много благодарности към колегата който отиде преди мен и ми каза за недостатъците на колата.
Благодаря ти gadnia_metal !!! - имаш черпене от мен,малко ме е яд,че не можахме да се видим но всичко с времето си!

П.П. за тези който се интересуват взех колата за 2500лв. като в тази цена влизат и документите (гражданска,еко-такса,транзитни номера) остава ми да си я регистрирам тук в Плевен!


Attached Files Thumbnail(s)
               
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#2
Честито колега Smile много да те радва и безаварийни километри!
Volvo S40 2.0 '96 B4204S
PK 0500 HP
Reply

#3
eeeeeeee, браво, айде честито и много безаварийни. Тъкмо се чудех оня ден какво ли стана, а ти си се спазарил.
Като се видим нейде из плевенско ще се познаеме ;-)
Reply

#4
Честито! Много и безаварийни километри!
Volvo V40 2.0, 1999, 140hp, automatic, ГИ
Reply

#5
Ха честито. Светъл салон - много е гот, но и много ще търкаш. Заслужава си де Smile
Само масло и гориво да й наливаш Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#6
Честито колега !! Пожелавам ти хиляди безаварийни километри със Волвачето !
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#7
Честито. Това си е Volvo, различно от френско - японско - шведските недоразумения. Само безаварийни километри и евтина нафта. 8-)
Reply

#8
MMM Wrote:Честито. Това си е Volvo, различно от френско - японско - шведските недоразумения. Само безаварийни километри и евтина нафта. 8-)

хахах мерси колега нафтата уж за сега е евтина Big Grin но до кога не се знае ! Даде ми разход от 6-6.5 на дълго като пътя е Пловдив-Плевен като се минава през прохода Троян,Кърнаре и само на трета съм карал през тези 45 километра градско по борд комп ми даде между 6.9 и 7.5 разбира се с минимално настъпване тук таме от светофар до светофар гледах няколко голфа и две три бмв-ета на огледалото Big Grin климатроника не го изключвам не знам дали е грешно но много ме глези тая кола :oops: направо съм като пеленаче в ръцете на майка си :lol:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#9
yuckuJackD Wrote:Ха честито. Светъл салон - много е гот, но и много ще търкаш. Заслужава си де Smile
Само масло и гориво да й наливаш Smile
Колега можеш ли да ми кажеш за голямото търкане със някакво мляко за табло ми казаха но все пак искам да попитам дали има нещо специално за това табло и кожения салон ? Благодаря предварително!
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#10
Честита придобивка колега, дано не ти създава много ядове и само хубави спомени с нея.

А за кожата има специални продукти за почистване и поддръжка на кожен салон - аз ползвам на Turtle Wax и съм доволен, но моя е черен и не мога да кажа до колко чисти визуално. Мисля че повечето фирми за авто-козметики предлагат нещо подобно.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)