The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов собственик на volvo v40 1.6i 1999

#1
Здравейте, от няколко дни се присъединих към семейството на volvo.Избора ми беше между рено , голф 4 и волво в40 първите две някак ми не прилегнаха голфа типична немска някак им липсва комфорта а рено без коментар.Избора беше волво закупена в Италия първи собственик в Тренто 140000км но по- сервизна книжка ако е вярна от 07 1999г до 08 2003г са навърътяни 74074км километража е връщан поне според мене 90000км.При диагностика ми казаха че километрите отговарят спрямо двигателя компютара отчита около 150000км или ако е върнат просто не могат да го засекат.А иначе много запазен салон грижено се е за колата според мен.Екстрите са стандартни 4аирбега,4ел.стъкла,ел.огледала,климатик,авs това са основно.Като возия това е една от малкото коли в коя то ми е приятно,удобно и комфортно.Динамиката на 1.6 не е нещо особено не е резачка това е спокоен мотор в пресечена месност се държи добре все пак ще карам деца на мен мие достатъчна. До няколко дни се надявам да имам теста от диагностиката и ще се опитам да го кача с няколко снимки на колата.Лек ден на всички
Завой на пътя не е края на пътя... освен ако не завиеш навреме.
Volvo V40 1.6 16V 1999 80kw(109hp)
Reply

#2
troy57 Wrote:Здравейте, от няколко дни се присъединих към семейството на volvo.Избора ми беше между рено , голф 4 и волво в40 първите две някак ми не прилегнаха голфа типична немска някак им липсва комфорта а рено без коментар.Избора беше волво закупена в Италия първи собственик в Тренто 140000км но по- сервизна книжка ако е вярна от 07 1999г до 08 2003г са навърътяни 74074км километража е връщан поне според мене 90000км.При диагностика ми казаха че километрите отговарят спрямо двигателя компютара отчита около 150000км или ако е върнат просто не могат да го засекат.А иначе много запазен салон грижено се е за колата според мен.Екстрите са стандартни 4аирбега,4ел.стъкла,ел.огледала,климатик,авs това са основно.Като возия това е една от малкото коли в коя то ми е приятно,удобно и комфортно.Динамиката на 1.6 не е нещо особено не е резачка това е спокоен мотор в пресечена месност се държи добре все пак ще карам деца на мен мие достатъчна. До няколко дни се надявам да имам теста от диагностиката и ще се опитам да го кача с няколко снимки на колата.Лек ден на всички

Честито колега много безаварийни километри само смяна на масла и пълен резервоар да ти иска колицата! Smile Smile
Reply

#3
Честито, колега, много и безаварийни километри ти пожелавам Big Grin
Сбъдната мечта - Volvo XC70, D5 - 185HP, 2008г
Reply

#4
Честито колега, безаварийни километри. Аз съм със същата кола и същия двигател, много съм доволен, добър разход, комфорт и най вече сигурност в този клас автомобили.
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#5
Добре дошъл, бъди сигурен че си инвестирал парите си правилно Smile
Безаварийно шофиране и да си го караш с гордост Smile
Настояща : Volvo S40 1.8 115hp 98г AUTOMATIC - ГИ Бардолини
Предишна: Toyota Corolla RunX LD
Проектиране и поддръжка на интернет страници + СЕО оптимизация Ниво №1. -10% отстъпка VDesign
Reply

#6
Добре дошъл на борда колега !
Volvo for life ! :!:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)