The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Одраскаха ми колата.......................

#11
EDGECRUSHER Wrote:
marto4kata Wrote:Turtle Wax Hard Shine Wax (тъмно зелена пластмасова консерва, самата паста е петролено зелена), като не само премахва разни дразнители, но и придава блясък.
Тва го гледам от бая време по бензинджийниците и се чудя има ли едефект или е поредната пунта.. :geek:

има ефект изпитано е
закарваш петното под слънчевите лъчи Smile , измиваш мястото, гребваш с гъбичка от пастата, нанасяш слой върху петната, не трябва да чакаш да изсъхне много пастата (като изсъхне си личи) и с чист памучен парцал започваш да търкаш с кръгообразни движения, докато изчезне пастата, при нужда повтаряш. Вече три жълти колчета са махнати от задната броня, не остана и следа, ако не знам къде бяха, няма и да ги намеря, може да тръкнеш и стоповете Smile
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#12
Мен повече ме интересува дали ще махне или поне поскрие деруги и драскотини по самата боя...И дали като цяло има ефекта на пастирането..Защото честно казано не ми се дават 100 кинта за пастиране дето не знам какъв ефект ще има изобщо...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)