The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
пак проблем с s80 Сега колана на шофьора

#1
здравейте колеги на тази кола общо взето елементарни неща се развалят много съм разочарован,сега не може да се издърпа колана ,някой знаели защо зацепва така , аз ли съм карък или всички s80 или VOLVO се чупят от необичайни и елементарни места ,пък в провинцията едва ли някой да може да ми помогнете :evil:
Reply

#2
Колега без да се обиждаш но според мен си карък с това S80 и аз бях карък с първото ми Волво но това не ме накара даже и за момент да се откажа от марката... относно колана мисля,че вътре имаше едни събчатки прожинки и малко пластмасови крачета и ме води до мисълта,че точно някое пластмасово краче се е счупило и е заседнало някъде вътре! Опитай се да я разглобиш ако не можеш вземи си втора употреба от друго волво и просто ги замени едва ли ще ти отнеме повече от 15 мин...
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#3
Здравей колега, за съжаление и аз минах процедурата вече.
Според сервизните инструкции, коланите не се ремонтират, механизма е достатъчно сложен и прецизен, нормално изкарва 250 000 км. Най-лесното решение за теб е замяна с нов механизъм (втора употреба) - струва около 50 лв. Механизма е конструиран така, че само в определено положение и наклон отпуска ролката, иначе няма шанс. При смяна е важно да откачиш акумулатора, иначе излизат грешки за Airbags. Имай в предвид, че автомобили с лек удар може да са със гръмнат патрон тук има инфо как да провериш
Не се отчайвай, всички коли искат поддръжка.
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)