This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колко ни харчат Волвата
Предлагам тук всеки да напище какво Волво кара (година, на колко километра е , модел, кубатура , и какъ разход му дава граско , при 90 км, при 130 км и нагоре)
аз моето пще не съм го засекул ,но като го засека ще пиша.

MichaelLeRoi според мен това ще е доста полезно, ако някой е решил да си купи волко .Първото нещо което ще направи е да влезе в някой форум, и да прочете повече за дадения автомобил. И във форума на Меерцедес , БМВ и Ауди има същите теми, само тук забелязах че няма такава тема. Моля изтрий всички други мнения който не са свързани с темата.
Цитирай
Thanks given by:
Предлагам тук всеки да напище какво Волво кара (година, на колко километра е , модел, кубатура , и какъ разход му дава граско , при 90 км, при 130 км и нагоре)
аз моето пще не съм го засекул ,но като го засека ще пиша.

MichaelLeRoi според мен това ще е доста полезно, ако някой е решил да си купи волко .Първото нещо което ще направи е да влезе в някой форум, и да прочете повече за дадения автомобил. И във форума на Меерцедес , БМВ и Ауди има същите теми, само тук забелязах че няма такава тема. Моля изтрий всички други мнения който не са свързани с темата.
Цитирай
Thanks given by:
Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Цитирай
Thanks given by:
Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Цитирай
Thanks given by:
MichaelLeRoi написа:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Цитирай
Thanks given by:
MichaelLeRoi написа:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Цитирай
Thanks given by:
наИ вече тежеста на КраКа :twisted:

unicata написа:
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Цитирай
Thanks given by:
наИ вече тежеста на КраКа :twisted:

unicata написа:
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Цитирай
Thanks given by:
е, нищо де- човека пита. Мойто е 440 1,7 пълна инжекция 89 година мотор B18F. Извънградско ми харчи около 7/100, градското качва обаче около 10 (градско не съм го засичал особено). Не го натискам особено - все пак бензинецът е скъп, а при тоя разход ми се доближава до газтаSmileSmileSmile(на тая кола газ нямам). Но на магистралата си карам със 140.
Цитирай
Thanks given by:
е, нищо де- човека пита. Мойто е 440 1,7 пълна инжекция 89 година мотор B18F. Извънградско ми харчи около 7/100, градското качва обаче около 10 (градско не съм го засичал особено). Не го натискам особено - все пак бензинецът е скъп, а при тоя разход ми се доближава до газтаSmileSmileSmile(на тая кола газ нямам). Но на магистралата си карам със 140.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)