The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Препоръчайте сервиз в Русе

#1
Добро утро,
Моля Ви, препоръчайте сервиз в Русе. Имам нужда от проверка на ходовата част на Волво V70. Предполагам, че е някой тампон, при неравности по пътя се чува ужасно тракане, идващо откъм предна дясна част на автомобила.
Благодаря
Васил
Reply

#2
Мото Пфое.
Не се бъзикам! 10 лева е услугата проверка на ходова част. Включва и тест амортисьори на тресачката. Накрая ти изготвят списък с необходимите части за сменяне, заедно с оферта колко би струвало ако го направиш при тях. Казваш "мерси", вземаш си списъка и споделяш с нас какво има за смяна. Ще те насочим от къде да си ги купиш и къде да си ги смениш.
УСПЕХ

При интерес: Русенските клубни сбирки по традиция са всяка последна неделя на месеца 12:00 на паркинга на МЕТРО - заповядай. Да се запознаем, да си разгледаме колите, да обменим опит, да се позабавляваме Smile

п.п. Добави си подпис с кратко описание на автомобила (аналогично на моя) и си попълни в профила полето "населено място". Така занапред няма да е необходимо всеки път да ни "припомняш" каква ти е колата и в кой регион да те насочваме за асистенция Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#3
Благодаря за бързия отговор.

В такъв случай ще си резервирам веднага предглед в Мото Пфое.

Проблемът ми е, че живея в Букурещ и искам като дойда в Русе не само да направя проверка какви точно са проблемите, но и да влеза в сервиз, за да бъдат отстранени.

Затова исках направо да си запиша час в някои сервиз, който Вие сте ползвали.

В момента съм малко вързан, че ми се роди дете миналата седмица, иначе бих дошъл на някоя от срещите.

Поздрави
Васил
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)