The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДИЗАЙН - Финал

#1
Съжалявам, че пак ще ви тормозя с дизайна, но просто постоянно ми идват разни идеи и не мога да реша кое да избера. Обещавам, че това ще е последното запитване. Big Grin
Дизайн 1 - това е нова идея, която ми хрумна. Много ми хареса тази картинка с небостъргачите Big Grin

Дизайн 2 - това е малко преправен от кръг 2.

Дизайн 3 Тук съм намалил малко размера на шапката.

Казвайте и да го завършвам, че голямо чудене стана Big Grin
Reply

#2
Аааааммммммм....
Какво да ти кажа?
Това с намалянето на шапката е добра идея! Изглежда по-добре!
Само че картинката седи като кърпена!
А първи и втори вариант ми изглеждат еднакво добре!
Пробвай да им намалиш на тях шапката и хвърляй ези-тура за да избереш един от двата! :lol:
Както казах и двата ми харесват! :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#3
аз съм за 1
може само модела да се промени, някой по голям - хс 70, s80
Reply

#4
Харесват ми и трите като изпълнение само имам забележки по шрифтовете нещо неми допадат, може би това ти е слаата страна, утре като се поосвободиа може да ми пратиш ПСД-тата и да се опитам да довърша нещо, ок?
Reply

#5
xamlet Wrote:Харесват ми и трите като изпълнение само имам забележки по шрифтовете нещо неми допадат, може би това ти е слаата страна, утре като се поосвободиа може да ми пратиш ПСД-тата и да се опитам да довърша нещо, ок?

Добре ама проблема е, че не са .psd. А ползвам една стара програма на Adobe "Image Styler" и файловете са във формат .ist. А иначе за шрифтовете гледам да са по изчистени, но ко кажете ще сложа и някви изчанчени няма проблеми. Ако имаш няква идея за шрифт давай го. Мога да ти дам и файловете ако имаш с кво да ги отвориш.
Reply

#6
gadnia_metal Wrote:аз съм за 1
може само модела да се промени, някой по голям - хс 70, s80

Ми хубуу, ма те небостъргачите вървят с колата. Не съм я рязал Big Grin
Reply

#7
VolvoFan Wrote:
gadnia_metal Wrote:аз съм за 1
може само модела да се промени, някой по голям - хс 70, s80

Ми хубуу, ма те небостъргачите вървят с колата. Не съм я рязал Big Grin

Не го слушай!
Тази кола е дето я гласят на мястото на 480-ката.
И тя си има своето очарование.
:roll:

Както казва Айше:
На Асан му е малък, ама отфърка!
:lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#8
Имайте в предвид, че аз не съм дизайнер и не мога да направя кой знае какво. Това което виждате по-горе ще е почти окончателния вид на дизайна. Просто до толкова ми стигат уменията.
Reply

#9
Big Grin Big Grin Big Grin
то се е видяло че угода няма. И тъй като друг едва ли може да направи нещо каквото решиш това слагаш.

но все пак си помисли за поголяма кола :wink: :wink: Big Grin
Reply

#10
VolvoFan Wrote:
xamlet Wrote:Харесват ми и трите като изпълнение само имам забележки по шрифтовете нещо неми допадат, може би това ти е слаата страна, утре като се поосвободиа може да ми пратиш ПСД-тата и да се опитам да довърша нещо, ок?

Добре ама проблема е, че не са .psd. А ползвам една стара програма на Adobe "Image Styler" и файловете са във формат .ist. А иначе за шрифтовете гледам да са по изчистени, но ко кажете ще сложа и някви изчанчени няма проблеми. Ако имаш няква идея за шрифт давай го. Мога да ти дам и файловете ако имаш с кво да ги отвориш.

Еми може и да успея да ги отворя поне форматите на Адобе виаги са били съвместими един с друг, айде довечера ще те контактна да видим дали можем да измислим нещо, надявам са да са на слоеве (Layers), че така се работят по лесно, стига да ги творя че знам ли ги тия от Фотошоп кво са правили преди мноо години, тогава не бяхме чували за Уеб Дизайн ;о)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)