This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
кой какво е видял
Явно трябва да имаме една такава рубрика и да слагаме материал - за идей или интересни неща.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Цитирай
Thanks given by:
Явно трябва да имаме една такава рубрика и да слагаме материал - за идей или интересни неща.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
За съжаление нямам фотоапарат.

За сведения:

преди две седмици - едно чисто ново S80 с новия V8 двигател - в задръстването на орлов мост. 20 метра по-напред - Ефри със неговото Волво. Видях също преди 2 дни докато кормувах едно сребристо S90. Видях преди 3 седмици същото сребристо S90 със абсолютно същите джанти на StillAuto като на наща кола. S90-то е зверски запазено. Видях Ефри (отново) на паркинга на Практикер (съжалявм, че не спряхме, но беше лудница).

Видях още едно ново S80, но не знам с какъв двигател (бях в автобуса). Видях и едно S80 (от новите) - може би беше тъмно синьо. Беше тъмно. Двигателят беше D5, интериора - бяла кожа. Снимах го с телефонът, с който бях в момента, но вече този телефон го продадох пък и нямах датакабел. Да не споменавам как снимаше... бозава работа. Видях едно сребристо S60 със надпис SAM отзад. Не беше от на Кирил волвата - беше друго тунинговано. Също видях тунинговано черно S60. Видях 3 полицейски XC90-тки със лампи на таблото. Видях и много XC90-тки на едно място - паркинга на Метро София 1 - отстрани на служебният паркинг.

Каквото има интересно - ще пиша. Ако имам възможност ще снимам.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
[Изображение: garagephp.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
За съжаление нямам фотоапарат.

За сведения:

преди две седмици - едно чисто ново S80 с новия V8 двигател - в задръстването на орлов мост. 20 метра по-напред - Ефри със неговото Волво. Видях също преди 2 дни докато кормувах едно сребристо S90. Видях преди 3 седмици същото сребристо S90 със абсолютно същите джанти на StillAuto като на наща кола. S90-то е зверски запазено. Видях Ефри (отново) на паркинга на Практикер (съжалявм, че не спряхме, но беше лудница).

Видях още едно ново S80, но не знам с какъв двигател (бях в автобуса). Видях и едно S80 (от новите) - може би беше тъмно синьо. Беше тъмно. Двигателят беше D5, интериора - бяла кожа. Снимах го с телефонът, с който бях в момента, но вече този телефон го продадох пък и нямах датакабел. Да не споменавам как снимаше... бозава работа. Видях едно сребристо S60 със надпис SAM отзад. Не беше от на Кирил волвата - беше друго тунинговано. Също видях тунинговано черно S60. Видях 3 полицейски XC90-тки със лампи на таблото. Видях и много XC90-тки на едно място - паркинга на Метро София 1 - отстрани на служебният паркинг.

Каквото има интересно - ще пиша. Ако имам възможност ще снимам.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
Цитирай
Thanks given by:
Най добре е снимките да говорат или видео материялите :wink:

п.п.- после това волво ме изпревари по канала и аз го снимах.
обаче, толкова други неща снимах с камерата че ми се наложи да изтрия доста снимки, и една от снимките това волво.

п.п.п.п. - въоръжете се с камери и снимайте - някой път се виждат много интересни неща!!
Цитирай
Thanks given by:
Най добре е снимките да говорат или видео материялите :wink:

п.п.- после това волво ме изпревари по канала и аз го снимах.
обаче, толкова други неща снимах с камерата че ми се наложи да изтрия доста снимки, и една от снимките това волво.

п.п.п.п. - въоръжете се с камери и снимайте - някой път се виждат много интересни неща!!
Цитирай
Thanks given by:
Току що пред зала "Универсиада" изпреварих новото C70. Сребристо. Правеше опити да си намери място за паркиране. Беше с вдигнат таван Smile

Уникален автомобил. Много внушително седи на пътя и определено не остава незабелязан.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
Цитирай
Thanks given by:
Току що пред зала "Универсиада" изпреварих новото C70. Сребристо. Правеше опити да си намери място за паркиране. Беше с вдигнат таван Smile

Уникален автомобил. Много внушително седи на пътя и определено не остава незабелязан.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
Цитирай
Thanks given by:
Тази тема ще стане доста внушителна, като се има впредвид колко стана популярна марката напоследък, с което можем само да се гордеем. Доказателства навсякъде. Ефри, тая Волга я гледам почти всеки ден тука в Горубляне, явно фен с един и същи маршрут. А пък наш Павко с този огромен надпис отзад, вече е доста известен сред всички по-наблюдателни :lol:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Цитирай
Thanks given by:
Тази тема ще стане доста внушителна, като се има впредвид колко стана популярна марката напоследък, с което можем само да се гордеем. Доказателства навсякъде. Ефри, тая Волга я гледам почти всеки ден тука в Горубляне, явно фен с един и същи маршрут. А пък наш Павко с този огромен надпис отзад, вече е доста известен сред всички по-наблюдателни :lol:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)