The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Endurance Trophy 2011

#1
Уважаеми колеги,
На 27 ноември 2011г., "Дрифт Клуб България" ще организира първото си мероприятие за издръжливост на техника и пилоти, а мястото е добре познатата писта "Дракон". Идеята се ражда още през месец януари, след като няколко от членовете на клуба взимат участие в подобно събитие на гръцката писта "Серес". Мероприятието е доста различно от останалите автомобилни дисциплини. В този формат обикновено печели не най-бързият, а най-умереният, тъй като е важно пилотите да съхранят автомобила, гумите и горивото си до карираният флаг. На 27 ноември в "Endurance Trophy", финалът ще бъде даден след изтичането на 3 часа. 3 часа в които всеки отбор трябва да прецени възможно най-добре своите възможности, да определи точният момент за смяна на своите пилоти, темпото с което те ще трябва да се движат по пистата, за да не претоварват автомобила и гумите си и в същото време да не са прекалено бавни.
Очаква ни едно вълнуващо мероприятие с много тактика и навъртяни обиколки.
Ще се видим на пистата.... :kinggrin:

#2
В този формат кои коли могат да участват и ще има ли класове.Питането ми е конкретно за мен... :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#3
Влади,хайде да обясниш в подробности идеята...,на мен по телефона ми каза че идеята е ретро-автомобили...
Публикувай класовете на автомобилите,такса за участие,времетраене на цялото състезание...-идеше реч за два дни Wink
Очакваме с нетърпение отговора ти!
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#4
Нека видим класовете.Може да се включа.

#5
Привет колеги,
Състезанието ще е само един ден в Неделя на 27-ми.Автомобилите ще са разделени на две групи,но общо са четири класа.Първа група - автомобили до 2000 кубика съответно серийни и модифицирани,като няма ограничение в марката и модела.Ше има отделно класиране за двата класа , серийни и модифицирани,втора група пак два класа - серийни и модифицирани пак с отделно класиране по класове.Състезанието НЕ Е за ретро автомобили , а за всички автомобили и марки, всеки който има подготвена кола,може да участва в надпреварата.Идеята е всеки който има желание да кара независимо с каква кола, стига да може да издържи ТРИ часа на пистата...колата де....ето и линк към организатора...ако имате още въпроси , тук или там във форума....поздрави и успех... 8-)

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.dcb.bg/EnduranceTrophy.html">http://www.dcb.bg/EnduranceTrophy.html</a><!-- m -->

#6
И идва въпроса-кой ще участва Wink ,щото от първоначалната идея дето аз я знам...,тази която е като първи пост на GT 51 ,и окончателните правила на организаторите разликата е огромна :o
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#7
Нещо не ми отваря регламента.
Иначе звучи добре.
Стига да се докопам до регламента ще решим дали ще вземем участие.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3

#8
Това ще бъде най-нерегламентираното автомобилно съзтезание организирано някога :!: :!: :!: Единственото което става ясно е, че има такса за участие 150лв. и че едната група е до 2000 кубика :!: :!: :!:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#9
Освен,че ще е най най-нерегламентираното състезание.Всички класове ще стартират едновременно.То здрава лудница ще стане.Модифицирани и немодифицирани на пистата,къде е залогът.Просто да се съберът едни запалянковци,да се вземат такси всичко друго е като лажем да те мажем.Аз вече се отказах,не че организаторите ще ги трогне,но исках да изляза със сериен автомобил и да се боря,а не да ме мачкат пистови коли.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#10
Успях да отворя регламента но трябваше да си ъпдеитна флаш плеара .
Качвам го като текстови фаил които иска да го пречете.

.doc   Регламент.doc (Size: 82 KB / Downloads: 114)
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)