The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
шум от помпата в резервоара?

#1
чувам бръмчене като дам на контакт от помпата в резервоара( това ОК), това че досега не съм я чувал да кажем че не съм се заслушвал или просто е станала по шумна( и това ОК), но на всички коли досега който съм карал като дам на контакт помпата бръмчи 2,3,4 нека да са 10 сек и спира, а тази работи постоянно, чаках я 5 мин на контакт и все си работи. това нормално ли е?
s60 d5 2002g.
благодаря предварително
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#2
прекалено много се вглеждаш в колата ми се струва. Пали, тръгвай и се забавлявай Wink
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#3
Ти сигурен ли си че 5 мин работи без да изключи?
Щото би трябвало като вдигне налягане да спре да върти.
Макар че Роби ми каза че тази помпа в резервоара на d5 е да превърта горивато в самият резервоар....
Само че на мен ми изгоря тази помпа и без нея останах на пътя...
След като я подмених колата си запали и тръгна отново...
Не знам какво да ти кажа колега.Ако роби е прав значи може и постоянно да върти,ама ако аз съм правият
значи не е нормално да върти 5мин Smile
волво s60d5 163hp
Reply

#4
Тази помпа служи да снабдява голямата помпа с гориво ,и работи само при първоначално подаване на контакт за около 80сек.,а също така и при по-голямо натоварване на двигателя.Ако си сигурен ,че работи по 5 мин.,значи може релето ,което я управлява да не е в ред.Колкото до шума ,малко е притеснително ,нормално е да се чува само много лек шум от помпата. Оставял ли си я без гориво в резервоара и на колко хил.км.сменяш горивния филтър?
Volvo S60 D5 - D5244 T - 2004
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)