The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Губене на антифриз

#11
И аз доста често доливам антифриз като автора на темата.Но и аз нямам никакви течове и така си карам
Reply

#12
Събрахме се! :mrgreen: Интересна тема се заформя. То и аз щях така да си карам и доливам, ама пустите нестабилни обороти на празен ход вече ме докарват до лудост, и започвам да търся под вола теле....
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#13
Така , вчера след обяд ми се наложи да измина около 500 км.Днес сутринта като погледнах в казанчето пак беше на минимума.Когато двигателя загрее спира да губи антифриз, нощем като е студен отнякъде изтича.А и маслото е паднало с около 2-3милиметра на пръчката.И най вероятно ще свалям глава за гарнитура и гумички
Колата е дизелова понеже по нагоре ме питаха има ли газ.
Volvo v40 1.9td - 98, 90кс
Reply

#14
Нормално е студена да е на MIN, а топла на MAX. Антифриза се свива и разширява от температурата.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#15
Е да ама всяка сутрин спада с по един пръст и все си доливам
Volvo v40 1.9td - 98, 90кс
Reply

#16
Между другото в казанчето мирише на нещо като нафта и плуват някакви черни мизерии като масло
Volvo v40 1.9td - 98, 90кс
Reply

#17
И аз имах същия проблем,но ми го вкарваше в маслото,антифр. и то като седя доста време без да се пали.Смъкнах главата,науваха я здрава сложих нова гарнитура сеа е добре.Но се съмнявам,че бе от лабавина,не беше стегната главата.Виш и твойта м/е да е така.Притегнете я.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply

#18
Мисля направо да я сваля да смена гарнитурата и гумичките и така пък дано се оправи
Volvo v40 1.9td - 98, 90кс
Reply

#19
пробвай с претягане,не си играй, гарнитурата е 70-80лв.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply

#20
Този проблем го имах бая време. Едно гарнитура, отделно имаше малко лезии по блока. Грозна работа - паркирам топла колата с антифриз, после намялял. В един момент сутрин започна да претриса при първо запалване колата - пълнело с антифризче през тях. Пилене глава, и блок, смяна гарнитура и вече положението е стабилно най-после (да чукам на дърво)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)