The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Е не'а такова животно

#1
Няма такова животно, като пенсионер шофьор :| На тия ми ти ми, убийци трябва всяка година да им правят проверовъчен изпит дали още са с всичкия си, дали са годни за шофиране и ако ли не, повече без книжка :o Днес един такъв ДЯДКА , 'дет 'уя му се мятка, застана не едно кръстовище и чака, аз горкият(в последствие разбрах, че съм горкият), си карам срещу него а той си чака. Доближих го и си минавам от дясната му страна, да ама по напред не мога да мина защото гумите опират в бордюра и си чакам аз чинно, дядката да си продължи пътя надолу по улицата, за да мога и аз да се изнеса от там, да, да , ама не тоз ветеран от междусъюзническата война, реши че разстоянието от около 20-30 см между мен и него е доста широко и трябва да ме приближи(това, че в негово дясно има около метър широчина на платното и липса на каквито и да е препятствия, него не го вълнува човека), та приближава ме и аз изпадам в тих ужас виждайки какво ще ми се случи. Свалям по най-бързият начин джама, и започвам да му чукам по стъклото, а той си ми се навира и залепна за мен гадината...
-Абе е какво правиш ти добре ли си?
-Ама ти защо стоиш тук?
-?!????. Завий с този волан надясно бе!
Да да ще ми се , човека почва да върти надясно, тоя ми ти волан на ВАЗ1500, само че явно маневрата му се вижда неуместна в случая и пак започва да върти и да натиска в ляво, с риск, да си спукам новият Мишелин, натискам яко, качвам бордюра и се изнасям от там преди да ми е причерняло и да реша да сваля тоз дърт лебед от старият руски танк. Спрях малко по-нататък, добре че Волвото се оказва корава машина, че пораженията бяха само зелена боя по калника ми. Обаче аз и иначе си знам, далеч от пенсионери шофьори, ама вече , трябва направо с мръсна газ да се махам от тях...пфууу изплаках си болката :evil:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#2
bg_tiger1978 Wrote:пфууу изплаках си болката :evil:

Това е добре Wink ,и друг път да си знаеш че доближаването на "опасни субекти" крие много болка :mrgreen:
Наздраве Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
Да да вече разбрах, видя ли некой дедо, паля гумите и беж лиске да бягаме :lol: :lol: :lol: :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#4
И мен днес един белокос мъж ме притисна в бордюра на Пикадили Младост във Варна .
Аз съвсем по европейски ,набих спирачките ,настигнах на следващия светофар индивида
каращ светлозелена Opel Vectra '90 ,поговорих му любезно 30 секунди
през сваления ми прозорец.Човека остана невъзмутим ,удостои ме с поглед за 2 секунди
и се препарира в колата пред него.В този миг усетих студената пот стичаща се по гърба ми.
Изгоних :twisted: :twisted: мисли от главата си и вече съм решил ако ще ме блъскат ,
да го правят,няма да се катеря с колата по бордюрите с цел да се пребия .
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#5
То с пенсионерите е ясна работата - Бегай, Бегай Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Reply

#6
bg_tiger1978 Wrote:... трябва всяка година да им правят проверовъчен изпит дали още са с всичкия си, дали са годни за шофиране и ако ли не, повече без книжка

... преди близо три години се нанизах в едно такси шофирайки по една от главните улици на Велико Търново ... въпросния бакшиш се бе запътил да прекосява улицата от мое ляво към мое дясно като от неговата пряка е длъжен да спре на знак стоп ... да се огледа ... и евентуално да прекоси улицата ... бакшиша спрял ... огледал се ... нямало никой и тръгнал да пресича с таксито като в тоя момент си нагънах предницата в него... как да е всичко се размина без каквито и да било здравословни последици и за двама ни ... по интересното е друго че когато полицая му връчи акта за да се разпише ... слага си той очилата и не може да види къде трябва да сложи подписа си ... полицая го упътва с думи без да му посочва къде точно ... а нашия моля ти се пита втори път че му се размазвало пред погледа Уж от шока ... в последствие се оказа че тоя индивид има голям процент слепота ... ако мога така да се изразя ... и на всичкото отгоре по професия е таксиметров шофЕр возещ иначе невинни граждани
Reply

#7
Zdravko_850 Wrote:И мен днес един белокос мъж ме притисна в бордюра на Пикадили Младост във Варна .
Човека остана невъзмутим ,удостои ме с поглед за 2 секунди
и се препарира в колата пред него., .
то тез белокосите са истинска напаст вече, не стига че се влачат и образуват колони ами и са тотално неадекватни на пътя... то да шофираш в голям град , не е като да си се мандахерцаш с колата в село Хаджидръндиклечково- Смолянско
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#8
... мдаааа тия влачещите се са мнооооого досадни
Reply

#9
Пенсионерите са опасна работа, дори и като пешеходци. Всяка сутрин правя десен завой от Драган Цанков по Евлоги Георгиев, посока стадиона. Има моменти, когато веселите старчета излизат от метрото и си мислят, че светофара не е за тях и пресичат на най- удобното за тях място бавно и славно, даже някои се сърдят, че им свиркаш... Понякога сутрин ми е скучно, като ги няма, но всъщност това са си хора, на които им бяга мозъчната центровка и са опасни като пешеходци, камо ли зад волана....
Volvo S60 2.4D 163 hp  MY 2008
Volvo V60 2.0D D5 225 hp MY 2016 Heart
Reply

#10
Преди 6 години на пътя от Пловдив за Раковски на 23-ти километър един дядо 23-ти набор реши да излезе пред седмицата ми с жигулката . След удара който му нанесох (с над 90км/ч) Жигулката се изпари в една нива . След околу 2 минути от колата излезе дядката и започна да ми вдига гири ,че много бързо съм бил карал и през цялото време през което излизал ме бил гледал как хвърча по пътя (дано и ние нестанем такива на неговите години). Разбира се аз побеснях и се обадих в КАТ . След два часа дойде патрулката и единия от полицаите ме попита в какво съм се блъснал щото нямало друг участник в птп-то , след като му показах каде се е забера жигулата много се учуди че няма жертви . Както и да е разбрахме се с дядката да се оправяме щетите сами . Жигулата разбира се беше тотал , а аз си купех само фар , мегач решетка ,казанче за чистачките и преден капак . Ремонта ми излезе тогава околу 500лв с боята ,но от тогава като видя някой дядка и бягам като дявол от тамян .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)