The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колеги, една консултация

#1
От каде бих могъл да намеря предни фарове, предна броня, предна решетка и мигачи за VOVO V40 '99 год.
До момента където и да питам - все Sad
Определено не ми се иска да ходя до Мото Пфое. Предишната ми кола беше Мондео и си имам опит от тях за цени
Педварително благодаря
Reply

#2
В мобиле.бг в обявите погледна ли? Аз така намерих едни щангички. На разклона на околовръстното и суходол има едно s40 май, но те фаровете трябва да са еднакви. Незнам дали имат фаровете. Най-добре в мобилето виж.
Reply

#3
Я пак за това място волвофан като по-точно описание и адрес щото от това с40 мнооого нещица мога да си харесам - ляво огледало, кори под мотора а може и последно гърне. Днес ходих в м,комплект33 сервиза за гърнета нали е до нас и се оказа че последното гърне си е тръгнало ама кога още не ясно но стои като проблем. колко ще ми излезне - валкер ще е 230лв -буум. е...а го у гърнето....
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#4
sasho_s40 Wrote:Я пак за това място волвофан като по-точно описание и адрес щото от това с40 мнооого нещица мога да си харесам - ляво огледало, кори под мотора а може и последно гърне. Днес ходих в м,комплект33 сервиза за гърнета нали е до нас и се оказа че последното гърне си е тръгнало ама кога още не ясно но стои като проблем. колко ще ми излезне - валкер ще е 230лв -буум. е...а го у гърнето....

Ее ако знаех щях да ти дам моето старото. То беше в добро състояние ама го изхвърлих като сложих спортното. Ами сега ще постна една тема с магазини. Иначе борсата се намира точно на кръстовището на околовръстното и суходол просто няма по-добро обяснение от това. Най-добре в mobile.bg кликни на обяви и търси v40 или s40 и ще намериш поне 10-тина обяви за разпродажба на части.
Reply

#5
И аз си търся фарове ама за V40 2001 г. двоините, а такива за 98 г. има почти на всяакаде по Цар Симеон иначе в Мото Пфое един фар е около 500 лв. И на двата модела на фара захващането е едно и също само мигача на 2001г. е малко по дълъг и не става на калника, ако ти се занимава може да стане ама трябва да се реже калника.По Симеон на един магазин намерих доста добра цена на нов фар 375 лв. за двата фара адреса е Цар Симеон 123 тел 9318093, 0889649393
Reply

#6
Пробвали ли сте в морга "Италианеца", аз от там си купих заден фар за бившата :lol: (кола).
Reply

#7
sasho_s40 Wrote:Я пак за това място волвофан като по-точно описание и адрес щото от това с40 мнооого нещица мога да си харесам - ляво огледало, кори под мотора а може и последно гърне. Днес ходих в м,комплект33 сервиза за гърнета нали е до нас и се оказа че последното гърне си е тръгнало ама кога още не ясно но стои като проблем. колко ще ми излезне - валкер ще е 230лв -буум. е...а го у гърнето....

на края на новия мост за младост като идваш от дървеница има един сервиз за ауспуси-хората разбират и не взимат скъпо. За моето 440 1994 г, последното гърне с монтажа беше 80-90 лв (тва беше по-скъпото от черна ламарина или нещо такова)-1 година карам вече засега няма грижи.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)