The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V60

#11
Честно казано, не мога да дам отговор на въпроса ти. Ако ме беше питал преди година, щях да ти кажа че Волво не е добра марка кола, а сега просто откакто се возих в 2 Волва едното В70 другото ХС70 като ХС-то е 2010 година май, а В70-то е 2011 година мнениетъо ми за Волво са промени доста. И както казах досега съм имал само Мерцедес и БМВ все още ги държа де но ако взема Волво, Мерцедеса си заминава директно. Сега мисля че Волво е просто една нормална и много добра семейна кола, която ще те заведе от точка А до точка Б без проблеми. Преди да се возя в тези Волва, давах акъл на хората дето си ги купиха да си вземат Мерцедес или БМВ, защото Волво тогава никога не е имало сред обкръжението ни. Сега се радвам че не ме послушаха... та сега и аз напирам да си взема Волво В60.
Reply

#12
hahah, да - идеята на ВСЯКА кола е да те закара от точка А до точка Б, въпроса е как.
Именно затова те накарах да кажеш 5 думи. Това е първото нещо, което правят дизайнери при започване на нов продукт - игра на думи, така си изграждат концепцията, след това градят форма и т.н.
Та, замисли се колко време на ден прекарваш в колата си. А в дома си (без да броим време в което спиш) - какво излиза в крайна сметка като пропорция?
Във вас си си подсигурил уют, комфорт и разбира се - сигурност. Е, именно това са и нещата, които ще получиш от едно VOLVO. Разбира се, всяко нещо си има цена Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#13
Да и това го има, системите за сигурност са много при Волво което ми харесва много. Сега чакам отговор от продавача на въпросното Волво, ще пиша когато има развитие и ако я взема колата ще пиша и първи впечатления.
Reply

#14
За съжаление не стигнахме до взаимно съгласие с продавача и не съм взел Волво засега. Мисля да се откажа за момента, че това вече е 3-то Волво което изпускам..... и вече нямам търпение и нерви да се занимавам. Засега ще си карам моите коли и само ще се ослушвам и оглеждам, ако по някаква случайност изпадне оферта и стигнем до съгласие непременно ще се похваля.
Reply

#15
Кофти,
Защо не огледаш и XC70?
Reply

#16
Честно казано колега гледах ги и В50 гледах 2011 година. Най си ми е харесва В60 и ако бъде Волво ще бъде само В60, никой друг модел не ми е легнал така на сърцето от Волво. Весели празници и успешна нова 2012 година!!!
Reply

#17
Красимир Wrote:Честно казано колега гледах ги и В50 гледах 2011 година. Най си ми е харесва В60 и ако бъде Волво ще бъде само В60, никой друг модел не ми е легнал така на сърцето от Волво. Весели празници и успешна нова 2012 година!!!

V50 според мен си е малко. V60 ми гледах размерите и теглото и си мисля, че този мотор към който си се насочил ще е малко мудна колата.

Не се отчайвай толкова лесно.
Аз като реших че ще купувам Волво, пуснах една тема тук-а май месец(2008г.) а това което карам в момента(S80) купих края на август. Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)