The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко помощ са един сандък

#1
Здравейте фенове на марката Smile
Имам един бас говорител на PIONEER TS-W305C доста старичък но в идеално състояние.
Това са му характеристиките:
Nominal power-400 W
Max. music power-800 W
Nominal impedance-4
Sensitivity-89 dB
Frequency response- 18-2000 Hz
Magnet weight-2,350 g (83oz)
Displacement-2,36 liters
Revc-3 ohm
Levc-2,107 mH
Fs-32,7 Hz
Qms-15,095
Qes-0,348
Qts-0,340
Vas-51,449 liters
Rms-1875 N.s/m
Mms-138,20 g
Cms-0,0001717 m/N
Diam-242 mm
BL-15,988 T.m
Xmax-9,2 m

В момента е в туба или по точно казано във ВиК тръба :mrgreen: е свири ама не ми харесва с 10 инчов Радимекс съм докарвал по добър звук Smile Ползвам усилвател Магнат пак старичък модел RAVE440 лилав на цвят. с фабричната музика съм на колата (волво в70-97г.) успях да вържа и усилвателя към оригиналното сд... и искам ако е възможно да ми дадете размери на кутия която да си направя,квадратна,правоъгълна,по седалката което ви се стори най-добре от мен изискаването е,че няма да ходя на състезания а искам максимално плътен бас. Надявам се да сте ме разбрали правилно.
п.п. от пайнер дават за този говорител 42,5 литра кутия но очаквам вашите предложения...
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#2
Колкото му дават да е кутията толкова я прави.
Преди бях гледал разни програми които смятаха сандъци, по параметри на говорителя - директно чертеж вади. Но не съм ги пробвал.
За да свири добре една кутия за басов говорител си има някой дребни нещица. Например гледай матриала който ползваш да е сравнително дебел, обърни внимание и на това с какъв матриал е тапицирана кутията от вътре - това също се смята.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)