The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
На море 2012

#11
Kangalov Wrote:Аз като съм на море,къде да ходя ????... :mrgreen:
Препоръчайте ми и за мен едно местенце. Wink
На язовир ,, Синята Река " даречем пък, ако нети се ходи ние ще дойдем Big Grin
Reply

#12
Kangalov Wrote:Аз като съм на море,къде да ходя ????...
Нямаш избор, както и да въртиш както и да сучиш мястото е само едно-справки аватара ти.Това е единствения регион който никога не омръзва колкото и пъти да се ходи там.Тази година пак ще паля гумите натам понеже имам лични сметки за уреждане с тези чукари :twisted:
Към колегата пуснал темата, обмисли хубаво дали да не пропуснеш морето.Една седмица едно и също, година след година...просто различно място.Бетон, навалица, сергии и шум до небето.Няма смисъл просто защото спомените избледняват и емоциите са за няколко дена.Обърни се към природата защото в България тя е просто невероятна.Вариантите са два, да гледаш къде е детето постоянно да не стане нещо или да стоиш на някоя хижичка до някое водопадче, да си пиеш биричка на хладно докато другите се пържат на жегата а дребосъка бяга по поляните и се въргаля с майка му в тревата...Две наденици на жарта на импровизирано огнище от няколко камъка вечер, тишината, вятъра в гората и безброй звезди ще ти дадат почивка която никога не можеш да постигнеш на море.
V40 B4204S '97
Reply

#13
Karlsson Wrote:
Kangalov Wrote:Аз като съм на море,къде да ходя ????...
Нямаш избор, както и да въртиш както и да сучиш мястото е само едно-справки аватара ти.Това е единствения регион който никога не омръзва колкото и пъти да се ходи там.Тази година пак ще паля гумите натам понеже имам лични сметки за уреждане с тези чукари :twisted:
Към колегата пуснал темата, обмисли хубаво дали да не пропуснеш морето.Една седмица едно и също, година след година...просто различно място.Бетон, навалица, сергии и шум до небето.Няма смисъл просто защото спомените избледняват и емоциите са за няколко дена.Обърни се към природата защото в България тя е просто невероятна.Вариантите са два, да гледаш къде е детето постоянно да не стане нещо или да стоиш на някоя хижичка до някое водопадче, да си пиеш биричка на хладно докато другите се пържат на жегата а дребосъка бяга по поляните и се въргаля с майка му в тревата...Две наденици на жарта на импровизирано огнище от няколко камъка вечер, тишината, вятъра в гората и безброй звезди ще ти дадат почивка която никога не можеш да постигнеш на море.


Супер звучи колега, но аз без море немога, въпреки че съм от Балчик. Сега съм се насочил към Резово. по точно местността Силистар, точно по този повод по-спокойно и тихо. Ще мога да бъда хем на морцето, хем и в парк Странджа...ако някой е ходим там може да сподели как е?
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#14
Kangalov Wrote:Аз като съм на море,къде да ходя ????... :mrgreen:
Препоръчайте ми и за мен едно местенце. Wink

Еее, Вальо все пак трябва да има хора, които да ни посрещат, като ходим ние на море :mrgreen: Колегата Karlsson е прав - Пирин е много хубава дестинация. Аз бих добавил и Родопите. За там мога да препоръчам различни места.

На WANTED бих препоръчал това: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.hotelphoenix-kiten.com/">http://www.hotelphoenix-kiten.com/</a><!-- m --> Няколко години ходихме там. Прекарахме си чудесно.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#15
Супер темичка.Аз като свърша едната почивка.....правя планове веднага за друга, по възможност на различно място Big Grin .Миналото лято ходих в Синеморец.Супер си изкарахме.Има всичко за всеки, плажа е супер, хората също.Препоръчвам
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#16
На мен ми харесва Лозенец.Малко курортче.Цените са добре.Места където да се забавляваш.Китен всяка година става все по-гадно.спрях да ходя там преди 5 години, но като мина се отчаивам как пропадна тва местенце.Много нагъчкано.
Аз от 2години тази 2012 ще ми е 3та почнах да ходя на къмпинг Градина.Има много хубави къщички 60 кинта на вечер(цялата къщичка).Плажа все още не е пренаселен.Водата е чиста.Местенца за ядене колкото искаш.за 10 лв се правиш на прасе от ядене.Който обича къмпинга може и на палатки или каравани.
Иначе ако ще се ходи до някоя наша съседка по-добре в Гърция.И без Туристически програми може човек да си направи кефа.
Volvo V70 2002 D5

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.demirev.net">http://www.demirev.net</a><!-- m -->
web designer & developer
Reply

#17
Ахтопол - хотелчета и кръчми - бол....
Плажа ми беше в Синеморец - няколко километра и да не забравяме, че все пак "Цици има по целия плаж - пици само при нас" :lol: :lol: :lol:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)