The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ама хубава среща си спретнахме (отзиви от 03.12.2006)

#11
GT1 Wrote:РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР, РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР! Big Grin Big Grin Big Grin
да, точно това имах предвид само че щях да го кажа по-друг начин Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#12
GT1 Wrote:РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР, РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР! Big Grin Big Grin Big Grin
да, точно това имах предвид само че щях да го кажа по-друг начин Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#13
Нещо все така става че изпускам от 2 месеца срещити и не бях идвал на Панчерево.....та така като гледам има нещо което не ми харесва - няма една голяма маса и всички да сме на нея,както беше лятото в Студентски Град.В това заведение трябва да се разделяме на компанийки което е по кофти поне според мен,или просто не съм бил и греша?! :-k
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#14
Нещо все така става че изпускам от 2 месеца срещити и не бях идвал на Панчерево.....та така като гледам има нещо което не ми харесва - няма една голяма маса и всички да сме на нея,както беше лятото в Студентски Град.В това заведение трябва да се разделяме на компанийки което е по кофти поне според мен,или просто не съм бил и греша?! :-k
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#15
Срещата беше чудесна. Запознахме се с много нови колеги и изкарахме прекрасно. Сепаретата разделиха клубарите, но в цялото заведение цареше VOLVO-духа. Дори и на обслужващият персонал е направило впечатление. Качила съм снимки от миналата среща на 28.10. 06г., които ми бяха предоставени от Силвия.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#16
Срещата беше чудесна. Запознахме се с много нови колеги и изкарахме прекрасно. Сепаретата разделиха клубарите, но в цялото заведение цареше VOLVO-духа. Дори и на обслужващият персонал е направило впечатление. Качила съм снимки от миналата среща на 28.10. 06г., които ми бяха предоставени от Силвия.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#17
Сигурно срещата е била чудесна, за жалост ми се отвори работа вчера и ме е яд че не дойдох... Sad
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#18
Сигурно срещата е била чудесна, за жалост ми се отвори работа вчера и ме е яд че не дойдох... Sad
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#19
И аз съжалявам, че пропуснах - но просто неделята ми се оказа работен ден... :evil:
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#20
И аз съжалявам, че пропуснах - но просто неделята ми се оказа работен ден... :evil:
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)