The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поредната издънка..

#1
http://m.tribali.info/bg/izvanredno-piya...U.facebook

Във Враца какво става за жалост...
[Image: 7961663Q.jpg]

[Image: 7961666b.jpg]

[Image: ouplad89af1.gif]
Reply

#2
И още една от вчера.
Reply

#3
Колега,

къде е издънката? Това, че някой е карал пиян Волво и е блъсанал някой, означава, че се е издънил сам, но в никакъв случай това не е издънка на марката.
Volvo For life!
Reply

#4
JMI Wrote:Колега,

къде е издънката? Това, че някой е карал пиян Волво и е блъсанал някой, означава, че се е издънил сам, но в никакъв случай това не е издънка на марката.

Е, Аз точно това визирам. Поредната издънка в ощърб на марката.
[Image: 7961663Q.jpg]

[Image: 7961666b.jpg]

[Image: ouplad89af1.gif]
Reply

#5
... е, щом е "в Ощърб" на марката - може.
666 - The number of the Beast.
[Image: ab279758.gif]
Reply

#6
cecivolvo Wrote:
JMI Wrote:Колега,

къде е издънката? Това, че някой е карал пиян Волво и е блъсанал някой, означава, че се е издънил сам, но в никакъв случай това не е издънка на марката.

Е, Аз точно това визирам. Поредната издънка в ощърб на марката.

И защо да е в ущърб на марката? Има пияни и идиоти каращи Волво също, това е нормално. Има и нещо друго, Волво вече не е марка в България, която се кара от определен кръг хора с определено мислене, както преди време. Булшинството сме такива, но има адски много олигофрени, които като немогат да си позволят X5 си купуват XC90, защото все пак е стилно, но доста по-евтино.
Volvo For life!
Reply

#7
JMI Wrote:И защо да е в ущърб на марката? Има пияни и идиоти каращи Волво също, това е нормално. Има и нещо друго, Волво вече не е марка в България, която се кара от определен кръг хора с определено мислене, както преди време. Булшинството сме такива, но има адски много олигофрени, които като немогат да си позволят X5 си купуват XC90, защото все пак е стилно, но доста по-евтино.
Да, особено след като ХС90 до 2005 год. вече се намира и за под 9 000 лв. ... направо не ми се мисли какви олигофрени могат да се качат на този СУВ ... а е здрав и ако ударят някой в нетрезво състояние - Господ да им е на помощ на отсрещните ...
През 90-те и в началото на новия век бях голям фен на Алфа Ромео ... е, още съм фен, но през 2004-2005 год. голфаджиите замениха 2-ката с 145/146 и нещата станаха ужасни! Простотия по пътищата, катастрофи ... мъка за имиджа на тази италианска марка. Преминах на ФИАТ, защото си ми харесваха италианките, но после отново се върнах към Алфа Ромео с една 147-ца и след 3 год. реших, че съм пораснал за нещо сериозно - ВОЛВО Smile
Определено не бих сменил вече марката заради някой новоизлюпен келеш, но за съжаление думата култура не е ясна на голям процент от българите! Sad
Положително в случая е, че и Е53 е на цени около 6-7000 лв. :lol: Много правещи се на мутри тинейджъри, прекалили с фитнеса и татуировките, се метнаха на Е53 - да са живи и здрави Wink
Много ми харесва БМВ, защото има някаква индивидуалност и стил, който запазиха през всичките тези години, но заради този непорочен имидж в България не бих се качил на тази марка ... да не говорим, че мога да й се радвам известно време и някой да ми я открадне Confusedhock:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#8
Tisho Wrote:И още една от вчера.

Сложили са снимки.
[url]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.velikotarnovo.utre.bg/2015/10/18/343261-vizhte_snimki_ot_zloveshtata_katastrofa_pri_s_kavlak">http://www.velikotarnovo.utre.bg/2015/1 ... i_s_kavlak</a><!-- m -->[/url]

Вероятно е този случай, човекът е получил инфаркт. Лека му пръст.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5059398
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)