The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет относно REG OMVL и "КЛААС"-Русе

#1
Колеги понеже ми попадна кит за ГИ на италианската фирма REG OMVL <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.omvlgas.it">http://www.omvlgas.it</a><!-- m --> , първият ми въпрос е дали някой кара с такъв и какви са отзивите за него. Вторият ми въпрос е по-скоро към колегите от Русе, относно фирма КЛААС <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.klaas-bg.com">http://www.klaas-bg.com</a><!-- m -->, която е официален представител на горепосочените газови уредби. Знаете ли нещо за тях, за работата им, изобщо имате ли някакви отзиви за тях. Благодаря предварително!
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#2
Лично мое мнение, ако можеш НЕ се възползвай от техните услуги.
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#3
Ако ще идваш до Русе за газифицирае: инж. Стойчо Карагьозов. Това е човека!
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#4
Сам ли ще си монтираш ГИ или при някой?
Ако ще е сам има на предвид, че има два софта за Дрийм ХХ|/Дрийм ХХ|Н и май само Дрийм ХХ|/.
Единият е с хардуерен ключ а другият е без. Ако нямаш въпросният ключ МАПа и корекциите по температура на газа и антифриза ги няма.
Т.е. можеш само да гледаш без да пипаш. Софта го има из нета на доста места.
ЕКУ-тата мисля са производство на АЕБ Италия плюс някои датчици и софта. Само гледай да си с по- хубави инжектори.
Колата ти работи на около 3,5-4мили сек. на ПХ така, че всяка рейка с мин време 2,4-2,5 мили сек. е ОК според мен/съдя от подписа ти В4184S със Феникс 5,1 ли са през 98г?/.
Иначе има много компромиси с диференциалното налягане на изпарителя.
Иначе преходника за ком порт е от порядъка на 9-10лв без куриерските разходи/той се води КОМ порт УАРТ/. За УСБ не съм сигурен дали ще върви но не съм и пробвал де!
Аз моя го ползвам за Заволи Ализе Н/и те са със същите компоненти на АЕБ/дори и куплонзите са им еднакви.
Ето и картинка от живите данни на колата ми.
Аз съм със същия двигател но 96г и с ЕКУ Сименс Феникс 5,1.
Моята кола се оказа малко "тунингована" за ПХ от Талянците ама аз си я оправих. Снимката е от техния "тунинг". За това времената на инжекторите са ми около 4,3мили сек.
Успех!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#5
Уиски, Инж. Карагьозов дали има софтуера за тези уредби. Гледам че и по други форуми се изказват ласкаво за него. Имаш ли си някаква бегла идея на какви цени работи долу горе.
Относно това дали ще си я монтирам сам - надали, но още не се знае със сигурност, въпреки това дори и сам да я монтирам за настройките мисля да посетя сервиз определено. Просто нямам времето и нервите тепърва да се уча на нови работи.
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#6
Другото което искам да попитам е дали на този Стойчо сервиза му се намира на международното преди бензиностанцията на Шел. Също така ако някой може да препоръча и друг сервиз за АГУ в Русе няма да му се разсърдя както и за повече отзиви за сервизите. Интересувам се, защото ми предстои в следващите две седмици да съм в Русе и мисля да пообиколя и вашите майстори. Благодаря предварително и постфактум на всички отзовали се.
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#7
Ела в неделя на сбирка тогава. 12:00 на паркинга на МЕТРО. Ето темата - цък
Там ще си поговорим за газифициране колкото ти душа иска. От 4 коли 2 съм ги взел с газ, като едната беше със "заводска" и 2 съм газифицирал лично. Поопарил съм се, но и съм си научил уроците Smile

Да, стойчо е на международното преди шел в син двоен гараж. Има винил отгоре на Бардолими май или на Томасето ще те излъжа, но има надпис де...
Дали има конкретния софтуер - не мога да ти кажа на 100% - 082 826 379 GSM: 0898 607 357
На какви цени работи, нито най-ниските, нито най-високите.
С какви "материали" работи - с течение на годините е натрупал опит и е стигнал до извода на кои марки кои компоненти са най-удачни (цена/качество/обслужваемост/надеждност) и ако нямаш конкретни изисквания слага тях. Ако кажеш искам "BRC *** модел" отговорът ще е - "ОК, щом така си решил, но знаеш ли подробностите за този модел. (Следва лекция)" Като енциклопедия е, много е чел и продължава да чете. Шлепа като го прави първо отидох поговорихме си и ме отпрати с думите "Чел съм за този мотор, но отдавна, дай ми ден-два да си припомня и ще ти звънна". Какво ти говори това? Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#8
Благодаря за информацията и контактите. Относно срещата ако свърша с изпита и настаняването до към 12-13 часа може да се видим. Специални благодарности на yuckuJackD инфото.
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)