The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CarPC във VOLVO-то или как мечтата се материализира

#11
Въпроса е, че се чувствам най-добре в Windows среда. Правил съм това-онова през годините, и сега ще мога да го приложа, докато при таблетите ще трябва тепърва да му уча ОС-а кое, къде, как, защо. Пък и си крайно ограничен и откъм хардуер, че и откъм софтуер (предполагам за софта де).
В облегалките АКО се появи екран ще е един за детето в шоф. подглавник. Подсигурил съм си един подглавник за да имам терен да си правя сухи тренировки Smile

п.п. Казвам "АКО се появи" защото екран в облегалката привлича внимание, а аз целя точно обратното - да ми е кеф, но само аз да си знам за това.
Reply

#12
а да това го четох, ами действай ако мога да съм ти полезен с нещо можеш да се обадиш по всяко време!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#13
Моля, участниците дотук в темата (и не само) да се обръщат към мен само с VolvoCarPC, без други имена.
Благодаря за разбирането.
Reply

#14
...... но имам от къде да намеря евтини таблети.
Сподели и с нас колега - да се обзаведем и ние/чрез теб Smile )
Reply

#15
Ами скачаш в E bay тук в Англия и за £40-50 си грабваш един от Корея или Китай и си готов Smile

Ето ти и линк:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ebay.co.uk/itm/VIA-8650-7-Google-Android-2-2-Tablet-PC-MID-WIFI-Cam-/320841245405?pt=UK_iPad_Tablets_eReaders&hash=item4ab3a0e2dd">http://www.ebay.co.uk/itm/VIA-8650-7-Go ... 4ab3a0e2dd</a><!-- m -->

гледаш Feedback- а на продавача и ако е между 95- 100% купуваш, Корейците по-принцип са много коректни в E bay UK, платиш ли си стоката я имаш след около 15 дни.


Поздрави
Volvo For life!
Reply

#16
VolvoCarPC Случайно ей така да те познавам :mrgreen: .Може да ми отговориш на лични.Няма да издам :mrgreen: .Но 100% съм сигурен че знам кой си.Поздрави
Reply

#17
И ако всичко стане, както трябва ще чакаме един детайлен и пълен със снимки материал . Успех!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#18
vil4an76 Wrote:VolvoCarPC Случайно ей така да те познавам :mrgreen: .Може да ми отговориш на лични.Няма да издам :mrgreen: .Но 100% съм сигурен че знам кой си.Поздрави

Сигурно ще ползва пиратски уиндос и не иска министър Цветанов да го надуши. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#19
Tisho Wrote:Сигурно ще ползва пиратски уиндос и не иска министър Цветанов да го надуши. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хахаха, хареса ми.
Имам два лиценза за ХР, а сега де.
Обаче Centrafuse 100% ще е пиратска Smile
Reply

#20
VolvoCarPC Wrote:Обаче Centrafuse 100% ще е пиратска Smile

Това интересно, Има ли го за WIN CE 6.0 ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)