The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ако някой знае подредбата на бушоните

#1
Здравейте,

Имам следния въпрос: Знае ли някой точната "подредба" на бушоните и в коя "клетка" колко ампера трябва да бъде бушона!? Тъй като от скоро имам Волвото и като видях бушоните голяма част от тях бяха по 5А и само два от тях бяха 25А!? Много ще се радвам ако някой може да ми ги опише в ред: от долу на горе и от дясно на ляво и кой за какво служи!?
Reply

#2
Здравейте,

Имам следния въпрос: Знае ли някой точната "подредба" на бушоните и в коя "клетка" колко ампера трябва да бъде бушона!? Тъй като от скоро имам Волвото и като видях бушоните голяма част от тях бяха по 5А и само два от тях бяха 25А!? Много ще се радвам ако някой може да ми ги опише в ред: от долу на горе и от дясно на ляво и кой за какво служи!?
Reply

#3
Ами, аз мога да ти кажа как са на 343 пак с 1,4 двигател, даже и снимка ще ти направя, дано ти свърши работа. За това кой за какво е само някой знам, защото съм ги сменял, там друг ще трябва да помогне. Утре на светло ще я свърша тази работа.

ПП: Сега видях че и в друга тема са писали за бушоните. Там има описание кое за какво е, и все пак утре ще ги погледна и ще ти ги снимам.
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#4
Ами, аз мога да ти кажа как са на 343 пак с 1,4 двигател, даже и снимка ще ти направя, дано ти свърши работа. За това кой за какво е само някой знам, защото съм ги сменял, там друг ще трябва да помогне. Утре на светло ще я свърша тази работа.

ПП: Сега видях че и в друга тема са писали за бушоните. Там има описание кое за какво е, и все пак утре ще ги погледна и ще ти ги снимам.
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#5
Съжалявам за забавянето ама нещо в началото не можах да си сваля снимките. та ето ги. Червените предпазители са по 16А, белите по 8А и синият е 25 А.
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#6
Съжалявам за забавянето ама нещо в началото не можах да си сваля снимките. та ето ги. Червените предпазители са по 16А, белите по 8А и синият е 25 А.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#7
Мерси за снимката и инфото. Ще взема да погледна дали и моите предпазители са с такива ампери.
Reply

#8
Мерси за снимката и инфото. Ще взема да погледна дали и моите предпазители са с такива ампери.
Reply

#9
Мерси за снимката и инфото. Ще взема да погледна дали и моите предпазители са с такива ампери.
Reply

#10
Мерси за снимката и инфото. Ще взема да погледна дали и моите предпазители са с такива ампери.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)