The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Катастрофирало S60

#11
petrovpvp Wrote:Как смятате дали е реална тази цена от 5500 лева ?? Все пак всичко по колата е в отлично състояние без задницата !! Не мисля че има много такива коли за части.......
Не това е прекалено ВИСОКА цена, с повече напъване, ще се закупи подобен екземпляр с доста по малко забележки.Помисли малко по - реално, ако аз или който и да е потенциален купувач , вземе колата и реши да я оправи, колко ще вложи в ремонта, като КЕШ и после това число да речем Х + 5500 = на колко за да може да се продаде с дадена печалба за да си избие човек разходите и мъките по оправянето, на тази КОШНИЦА ( вече е такава) Нищо лично, конкретен въпрос конкретен отговор. Пазарна икономика, както казва колегата по-горе винаги има един прецакан, няма как Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#12
Жалко е, че ти се е случила такава простотия, очевидно е, че е пазена кола. Приеми съжаленията ми.
На мен лично не ми изглежда чаааааак толкова неспасяемо положението (за "кошница" и дума не може да става), но като си решил - продавай. Мисля обаче, че ако потърсиш съдействие от форума, вероятно ще ти намерят частите и ще ти я поправят без да разбереш и ще забравиш за грозната случка.
Успех!
VOLVO V70 TDI 1999
<!-- m --><a class="postlink" href="http://booktraffic.bg/">http://booktraffic.bg/</a><!-- m -->
Reply

#13
Колега цената е добра, а и ти си знаеш колата с каква любов си я поддържал, потенциалните клиенти е ясно че имат интерес ако може и да я подариш, коледа мина и не е време за подаръци Smile , колата дори и така ударена струва повече от търкаляните мъртъвци на Горубляне от където може би някои "разбирачи" си купуват "КОШНИЦИ" Wink
Reply

#14
По принцип хал хабер си нямам ама и аз мисля че може да се оправи. Един човек взе от мен ляв десен калник преди месец. Рязах , пратих . Явно става.
Reply

#15
Ляв заден исках да кажа.
Reply

#16
Не знам обаче е изкривен задния мост и в сервиза ми казаха че ремонта е изключигелно неизгоден! За това предпочитам вместо да я мъча да я продам и да си взема нова! Разбира се съм готов да преговарям при положение че някой наистина има интерес, а не само да си разпитва от любопитство! Тази кола е уникално добра и съдбата само реши да я изведе от употреба! Много си я обичам но не е за ремонт! Пишете ми да се спазарим и да приключва че и без това ми е мн гадно!
S 60 2001 2,4 140ps
Reply

#17
май нещо нямате интерес.... ОК Smile
S 60 2001 2,4 140ps
Reply

#18
... колега понеже знам каква мъка е :!: ... до сега избягвах и нарочно не съм пускал мнение в темата ти за да не те дразня допълнително :| ... но според мен се хвани и си поправи колата като смятам че ремонта ти не е нито скъп (имайки в предвид състоянието на колата) нито сложен :!: ... намери добър сервиз(може и нова тема да пуснеш), спазари си цена и след 2-3 седмици ще идеш и ще си вземеш колата и туй за онуй Wink

... ще ти дам пример с мен: ... преди три години се захванах с ремонта на една кола полегнала странично след поднасяне в завой (за смяна беше покрива и шофьорската страница - на която всъщност бе легнала) ... след един месец си подкарах колата по живо по здраво след като си бях закупил страница и покрив от автомобил разпродаващ се на части Wink ... всичко ми излезе малко над 2000 лева а що се касае до операцията си струваше понеже колата бе закупена нова и бяха и врътнати малко над 50 000 километра ... така че си прецени дали можеш за по малко от 8-9000 лева да вземеш друг автомобил в това състояние (като за новия автомобил трудно би могъл някои да ти даде гаранция дали е кърпен).. и какви изненади крие Wink ... Мое мнение е да си оправиш автомобила щетата не е тежка и за няколко седмици кошмара ще е преминал и отново ще си по ауто баните и ще се кефиш на любимеца си Smile
Reply

#19
Здрасти колега. От видяното от снимката и прочетеното до тук, за мен тази кола става за ремонт!!!
Ако имаш интерес за оправяне на колата, пиши ми на ЛС!

Поздрави!
Reply

#20
Здрасти колега. От видяното от снимката и прочетеното до тук, за мен тази кола става за ремонт!!!
Ако имаш интерес за оправяне на колата, пиши ми на ЛС!

Поздрави!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)