The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
С60 нов двигател

#1
Здравейте колеги,

Днес получих изключително лоша новина от сервиза, а именно, че от двигателя ми нищо не става вече ... ))):
Сега пред мен е дилемата да разпродам колата на части или да си намеря нов двигател. Става съпроса за бензинов атмосферен двигател 140 hp.
Въпроса ми е, ако тръгна евентуално да сменям двигателя, мога ли да сложа по-мощният 170hp и евентуално да познавате някой, който продава в момента?

Мерси предварително Smile
Reply

#2
Здравейте колеги,

Днес получих изключително лоша новина от сервиза, а именно, че от двигателя ми нищо не става вече ... ))):
Сега пред мен е дилемата да разпродам колата на части или да си намеря нов двигател. Става съпроса за бензинов атмосферен двигател 140 hp.
Въпроса ми е, ако тръгна евентуално да сменям двигателя, мога ли да сложа по-мощният 170hp и евентуално да познавате някой, който продава в момента?

Мерси предварително Smile
Reply

#3
Нов мотор,нова скоростна кутия,нов компютър,нов.......?
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#4
ico_kosara007 Wrote:Нов мотор,нова скоростна кутия,нов компютър,нов.......?

Ще можеш ли да се доуточниш? За да сменя с по-мощния двигател, трябва да сменя всички тези неща ли?
Reply

#5
<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=21026&start=10">http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic ... 6&start=10</a><!-- m --> Виж тази обява колега.. УСПЕХ !
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#6
ico_kosara007 Wrote:Нов мотор,нова скоростна кутия,нов компютър,нов.......?
Направо нова кола ако тръгне по този път...

Какво му е счупено на мотора? Да позная -> неоригинален ангренажен ремък и ролки?

А за 170hp разликата е само в компютъра. Моторите са едни и същи. Wink
Reply

#7
Tisho Wrote:
ico_kosara007 Wrote:Нов мотор,нова скоростна кутия,нов компютър,нов.......?
Направо нова кола ако тръгне по този път...

Какво му е счупено на мотора? Да позная -> неоригинален ангренажен ремък и ролки?

А за 170hp разликата е само в компютъра. Моторите са едни и същи. Wink

Значи ако сменям двигателя и го сменя заедно с компютър от 170, всичко ще е точно?
Reply

#8
rzm Wrote:Значи ако сменям двигателя и го сменя заедно с компютър от 170, всичко ще е точно?

Мда. Всичко ще е точно, но няма да запали. Всички електронни модули в колата се програмират към CEM, смениш ли някой вероятността да тръгне е клоняща със страшна сила към 0. Wink

Всъшност и компютрите са еднакви. Само програмата вътре се различава...
Reply

#9
rzm Wrote:Значи ако сменям двигателя и го сменя заедно с компютър от 170, всичко ще е точно?

Мда. Всичко ще е точно, но няма да запали. Всички електронни модули в колата се програмират към CEM, смениш ли някой вероятността да тръгне е клоняща със страшна сила към 0. Wink

Всъшност и компютрите са еднакви. Само програмата вътре се различава...
Reply

#10
Tisho Wrote:
rzm Wrote:Значи ако сменям двигателя и го сменя заедно с компютър от 170, всичко ще е точно?

Мда. Всичко ще е точно, но няма да запали. Всички електронни модули в колата се програмират към CEM, смениш ли някой вероятността да тръгне е клоняща със страшна сила към 0. Wink

Всъшност и компютрите са еднакви. Само програмата вътре се различава...

Добре ако се вземе двигател + компютър от една и съща кола и се сложат на мойта не би трябвало да има проблеми? Или пак се бъркам?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)