The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 II - въпрос за фабрично аудио

#1
Здравейте колеги,

от известно време ме мъчи едно въпросче за аудиото (s80 II - 2007g.)- моето фабрично е performance вариант, а мога сравнително евтино да взема high performance варианта (Hu-то, чейнджъра, усилвателя и цялото окабеляване без колоните). Та въпросът ми е: дали може да се сложи вместо фабричното ми аудио, кой евентуално може да го направи и колко би ми струвало? Целта ми не е толкова по-силен звук /т.е. сегашните ми клолони са достатъчни за момента/, а по-скоро възможността да имам цд-чейнджър, който чете mp3 от диск.
Питах в МП, приемчикът каза, че там могат да сложат новата музика и да инсталират необходимия софтуерен ъпдейт, но мен малко ме съмнява, че някой ще се захване насериозно там и все пак цената за труда ще излезе някаква приемлива, а той не успя да ми каже дори приблизително каква ще е сумата.... и не ми се ще да дам парите за новото аудио, да занеса всичко в МП и там да ми кажат, че ще струва 1500лв. примерно операцията...
Reply

#2
Сигурен ли си че са ти казали че ти трябва софтуерен ъпдейт?
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#3
Инструкции за монтаж:

.pdf   USB_And_iPod.pdf (Size: 895.25 KB / Downloads: 196)
.pdf   Multimedia_Rear_Seats.pdf (Size: 2.7 MB / Downloads: 971)
.pdf   CD_Changer.pdf (Size: 744.59 KB / Downloads: 248)
За да не ти почупят колата, съветвам те да си ги разпечаташ и да им дадеш тези схеми на монтажниците. Да няма после тема, чиито автор си ти със заглавие "Нещо скърца" ...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#4
Да, сигурен съм, че софтуерен ъпдейт ще е нужен. Ако обърнеш внимание такъв ъпдейт трябва дори и за инсталацията на чейнджър, усб интерфейс и MRS - по линковете, които си дал по-горе. Общо взето, каквото и да се пипа по тази кола, за да е "живо" трябва да се отиде до МП за нов софт. За USB интерфейса съм питал в МП за цена и добавката на тази кутийка и две кабелчета струва.... 1100лв....малко множко ми се вижда....
Идеята ми е за около тези пари да "ъпгрейдна" цялата система до High Performance, така може би ще има някакъв смисъл.
Reply

#5
Питай за всеки случай, да не се окаже както на други модули по колата - веднъж програмирани не могат да се монтрират на друга кола.
Reply

#6
ЯВОР Wrote:Да, сигурен съм, че софтуерен ъпдейт ще е нужен. Ако обърнеш внимание такъв ъпдейт трябва дори и за инсталацията на чейнджър, усб интерфейс и MRS - по линковете, които си дал по-горе. Общо взето, каквото и да се пипа по тази кола, за да е "живо" трябва да се отиде до МП за нов софт. За USB интерфейса съм питал в МП за цена и добавката на тази кутийка и две кабелчета струва.... 1100лв....малко множко ми се вижда....
Идеята ми е за около тези пари да "ъпгрейдна" цялата система до High Performance, така може би ще има някакъв смисъл.
Колега, ако още търсиш вариант, имам отигинални нови кабела и usb интерфейса на смешна цена. Пиши ако ти трябват.
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)