The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Раздел Купува/Продава ???

#31
Ако има такъв раздел,Битак или там както се казва,мисля трябва да бъде платен.Плащаш да речем 1 лев и обявата ти седи една седмица.Парите отиват за хората който бачкат за форума.Или ставаш член на клуба,плащаш членски внос и пускаш колкото искаш обяви.Като сегашния членски внос е направо смешен.Може да се поинтересувате какви са по останалите клубове.Мисля трябва да стане поне двойно,като удвоената сума отново се насочва за тези който поддържат форума.
Моето мнение,че не ни е нужен такъв раздел,ако той ще е безплатен.Виж ако искаш да подариш нещо различно от авточасти,тогава може да се помисли.
Колкото до реорганизация,мисля че може да се обединят подфорумите за 200,700 и 900.Те са близки като модели,а и поостаряха вече и не се карат толкова,да речем като по-новите С,В и т.н. да не ги изброявам.
Поздрави.
old volvo never die they only go fasterSmile
Reply

#32
Тук за един раздел стана скандал. Big Grin Ще кажеш, че живеете в този форум, той е вашата къща, а новият подраздел ще е като шкаф сложен на входната врата и постоянно ще ви пречи Big Grin Това не го разбирам много ама добре. Модераторите казаха, че нямат желание/възможност да се занимават. Следователно ако хората дали идеята имат желанието да поемат целия ангажимент да поддържат подраздела и ако администраторите нямат нищо против да сложат един подраздел в раздел Продава не виждам какъв е проблемът ? Аз дори бих помогнал с модерирането на такъв раздел, но разбира се да не съм сам. Не мисля, че ще ви се набива толкова в очите при положение, че едва ли някой от собствениците на S-ките даже е видял, че има раздел 7 или 9.. А ако модераторите и хората дали идеята се откажат се затваря разделът и готово. От опит не боли толкова, а и какво го взехте толкова присърце.. Пък и нали е форум.. а форумът е създаден, за да свързва хората, независимо от неговата категория.. Най-редно е собствениците на форума да решат..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#33
Темата е редактирана частично,моля от тук насетне без излишен спам!
Поздрави на всички.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#34
Благодарим. Аз моето мнение относно бъдещите разлели (..евентуално) на Купува и Продава мисля че го изказах ясно. Бих се радвал ако се включат повече колеги по темата и отговорите им ( "Да,това е добра идея" или "Не, това не е добра идея" ..) да не се приемат като лично послание а напротив. Нека посредством тази тема добием реална представа масата от съфорумците какво желаят относно тези раздели.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)