The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой знае ли бушоните на 3-ките

#1
Реших вчера да си направя халогените най-накрая, обаче се оказа, че не стига ток до самите фарове, та реших да проследя жиците. Ток има до копчето и след това жиците от копчето отиват до стопяения блок(и двете) едната явно идва от там, а другата се връща към стопяемия блок и от там към халогените, та някой може ли да ми каже каква е по даволите схемата на бушоните, защото като ги гледах уж всички са здрави, ама то до фаровете нема или поне да каже кои са жиците дето излизат от стопяемия блок, че тия на халогените се вмъкват в един дебел маркуч, от който после излизат няколко жици със същия цвят, та проследяването става невъзможно.
Ако пък някой има вадис или някаква схема ще съм направо щастлив.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#2
Реших вчера да си направя халогените най-накрая, обаче се оказа, че не стига ток до самите фарове, та реших да проследя жиците. Ток има до копчето и след това жиците от копчето отиват до стопяения блок(и двете) едната явно идва от там, а другата се връща към стопяемия блок и от там към халогените, та някой може ли да ми каже каква е по даволите схемата на бушоните, защото като ги гледах уж всички са здрави, ама то до фаровете нема или поне да каже кои са жиците дето излизат от стопяемия блок, че тия на халогените се вмъкват в един дебел маркуч, от който после излизат няколко жици със същия цвят, та проследяването става невъзможно.
Ако пък някой има вадис или някаква схема ще съм направо щастлив.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#3
хайде бе! няма ли някой с Вадис тук та да ги каже?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
хайде бе! няма ли някой с Вадис тук та да ги каже?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Ето това са според сканираната книжка която имам, ще се опитам да намеря и моята та да видя и там как са. В Vadis не ги намерих описани кой за какво е.
Reply

#6
Ето това са според сканираната книжка която имам, ще се опитам да намеря и моята та да видя и там как са. В Vadis не ги намерих описани кой за какво е.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#7
Dumfree, ако тока ти изглежда стопяемия блок като на снимката, може и да има разминаване, при мен бушините са от 1 до 20 и са разположение по друг начин.
10х все пак
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
Dumfree, ако тока ти изглежда стопяемия блок като на снимката, може и да има разминаване, при мен бушините са от 1 до 20 и са разположение по друг начин.
10х все пак
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
МОИТЕ са същите като на линка.всепак утре ще ги поогледам като цветове и ще пиша
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#10
МОИТЕ са същите като на линка.всепак утре ще ги поогледам като цветове и ще пиша
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)