The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пак първи

#21
Незнам от къде да започна... мога да кажа много неща, но някак си не ми се спори с монитора, а виждам че не си в БГ и няма как да го направим на маса Smile Както казваш - не е коректно да се сравнява S60 с SLK и с Q5, защото са от различни класове, но V50 също не е в класа на А3 и А-клас, там е С30. Аз не сравнявам автомобилите от различните класове, преди да взема Q5 първо пробвах ХС60 - което в директното ми сравнение загуби навсякъде - комфорт, опций, динамика и поведение на пътя като цяло, разход, поддръжка. Преди да взема SLK минах през ТТ на Ауди, Волво С70, БМВ Z-серия... спечели SLK. Когато взимах Волвото го избрах пред Шкода, Мазда, Опел, Форд и Ауди А4 (Волво S60 е по-висок клас от Ауди А4 и по-нисък от Ауди А6 и това ме спечели, защото в онова време не можех да си позволя двойната цена на Ауди А6, а А4 ми беше малко) и до ден днешен не съжалявам за нито един от изборите си ! Не съм фанатизиран и не издигам в култ нито една марка, просто избирам от всяка най-доброто щото съм много претенциозен Smile Но и да се твърди, че Мерцедес, Ауди и БМВ копират от Волво е некоректно... При Волво рекламен трик е безопасноста, както при корейските седемте години гаранция. Във високите класове одавна се вграждат купища системи за сигурност, но те не парадират с тях, а със съвсем други иновации. Технологии се купуват и продават още от древността и така е честно и изгодно (няма нужда да навлизаме в икономическата част).

Поздрави и дано спора продължи в джентълменски дух Smile

П.П. Адаш, поздрави за победата и за лудоста да вкараш тази нова кола в такова приключение Smile
ex. 2006 Volvo S60 2.4
2013 Porsche Cayenne GTS
2009 Audi Q5 3.0 TDI Quattro
2005 Porsche Cayenne Turbo
2005 Mercedes SLK 200K
Reply

#22
Илиев тука иде реч за новото V40, което като го гледам(само по картинки за момента) като размери май си е направо комби версия на C30. А и констатацията ти, че щанда на Волво е празен не е коректна - струва ми се че са снимали още преди отркиването.
Reply

#23
Iliev Wrote:но V50 също не е в класа на А3 и А-клас, там е С30. Аз не сравнявам автомобилите от различните класове, преди да взема Q5 първо пробвах ХС60 - което в директното ми сравнение загуби навсякъде - комфорт, опций, динамика и поведение на пътя като цяло, разход, поддръжка.

Аз никъде не съм споменавал V50, а новото V40, от където тръгна именно темата, чети внимателно!!!
Малко съм изумен като казваш, че XC 60 e загубило категорично от Q5, след като аз правих същото сравнение, защото обмислям вариянта за XC60 и категорично не съм съгласен с теб, точно това Волво е най- доброто в класа си и няма Аудита, които да са близо до него, естествено говорим си за D5 двигател с 205 коня!!!! Единствено Freelander 2 се доближава, но въпреки това пак е далеч!



Поздрави
Volvo For life!
Reply

#24
Iliev Wrote:Незнам от къде да започна... мога да кажа много неща, но някак си не ми се спори с монитора, а виждам че не си в БГ и няма как да го направим на маса Smile

Поздрави и дано спора продължи в джентълменски дух Smile


И аз се надявам джентълменски да продължи тази дискусия, но след като започваш с горните думи, незнам дали това ти е намерението!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#25
А викам нека да излезе на пазара, да го покараме и тогава да го мислим, щото и за новото S60 много му се радвахме на картинки и даже се бях наострил да сменям моето S60 за ново, а като се появи се оказа пълно разочарование Smile Това мисля, че и пазара го доказва де...
ex. 2006 Volvo S60 2.4
2013 Porsche Cayenne GTS
2009 Audi Q5 3.0 TDI Quattro
2005 Porsche Cayenne Turbo
2005 Mercedes SLK 200K
Reply

#26
Не ме подозирай в странни намерения, имам свободно време и натрупвам спам Smile

Много ми се иска да поспорим за ХС60, но темата не е за него, ако си готов, а и мисля че ще е от полза - нека направим нова тема
ex. 2006 Volvo S60 2.4
2013 Porsche Cayenne GTS
2009 Audi Q5 3.0 TDI Quattro
2005 Porsche Cayenne Turbo
2005 Mercedes SLK 200K
Reply

#27
Iliev Wrote:П.П. Адаш, поздрави за победата и за лудоста да вкараш тази нова кола в такова приключение Smile

Адаш какво се чудиш,целият ми живот е бил едно приключение.И именно в това е тръпката на съществуването,а не да стоиш скрит зад някой и никой ...о и без това доста хора,та дори и тук ме обявиха за "ЛАБИЛЕН",повярвай им ...
А дали е нова сам знаеш,по добре да я потроша по пистите от колкото да я дам на Бай бег в една любима фирма доставчик или да взема едни нещастни пари.Ти самият нали достигна до това решение,защото дълго си продаваше колата и накрая остана твоя Перла в гаража,за да има и от мириса на Волво ...
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#28
Iliev Wrote:А викам нека да излезе на пазара, да го покараме и тогава да го мислим, щото и за новото S60 много му се радвахме на картинки и даже се бях наострил да сменям моето S60 за ново, а като се появи се оказа пълно разочарование Smile Това мисля, че и пазара го доказва де...

Сега, ако за теб и за обкръжението ти новото S/V 60 е разочарование и пазара във Варна го е доказал, по- света съвсем не е така! Например тук в Англия се продава и то доста успешно, както и му се кефят хората доста. В Америка+ Канада колата е супер хит и американците за 2011 са купили 21,282 S60ки срещу скромните 11,124 А6 на Ауди същата година!!!
Така че, когато говориш за нещо моля те не стеснявай мирогледа си до България или Варна, където определено около само 10% от хората могат да си помислят да си купят такава кола!!!

Аз лично си мисля, че си казахме доста неща и от тук не виждам смисъл да продължаваме. Ти си харесвай Ауди, аз ще си се кефя на Волво, а личното мнение, затова си е лично, но стига нещата да са достатъчно прозрачни и добре обосновани ! Wink
Нали знаеш, никой не е пророк в собствената си държава! Smile

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#29
Само да вметна, че Вальо не е от или във Варна...а пардон, за Вальо Илиев иде реч Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#30
bg_tiger1978 Wrote:Само да вметна, че Вальо не е от или във Варна...а пардон, за Вальо Илиев иде реч Wink

Съжалявам за допусната грешка!!!
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)