The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕКО ОТ ТОЗИ " МАЙСТОР"

#1
Здравейте, колеги! Поради патилата и проблемите, които търпим от "Майстори" и хора занимаващи се с ремонти извън всякакви логични правила, хоро работещи на принципа "След мен и потоп" "Проба грешка" изобщо тази категория Андрешковци, които ни късат нервите! Предлагам да отворим тази тема, която е достатъчно важна! Една тема, която е достатъчно сериозна и важна имаща за цел да ни предпази взаимно от проблеми, които могат да костват спокойствието ни, нервите ни, времето ни, парите ни, удоволствието да се радваме на колата която е част от денят ни и най-вече важна за нашата сигурност! Моля ви да бъдем коректни и да посочим реално нещата. Такива каквито са. Предлагам да посочим и коректните, които обичат работата си и заслужават това.
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#2
Супер темичка.
Сигурно доста колеги ще кажат бягайте от "Мото Пфое". Тук във Плевен при тях съм ходил няколко пъти за дребни работи и съм доволен. Нито са ми взели извънземни суми, нито са се държали пренебрежително. Даже не очаквах такова отношение за 14годишна и сега 11(вече12)годишна кола. Без да се познавам си никой там ми предлагаха отстъпки от по 30%.
Иначе ползвам услугите на приятел, който има сервиз и съм доволен от него. Ако има заинтересувани, мога да дам координати.
А пък нали темата е : БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕКО ОТ ТОЗИ " МАЙСТОР" да взема да оплюя някой Smile
Има едни специалисти бояджии в с. Брестовец които се намират на изходя за Ловеч в ляво там на големият паркинг има доста клетки. Та въпросните специалисти трябваше да ми боядисат 1 задна броня да стане от синя-бордо. И те я боядисаха, но след около 2 години почна да се люпи боята и да се вижда синият цвят пак. Ходих при друг майстор пак в Брестовец, та той я ошкури свали и синият цвят, грундира и тогава боядиса. И така евтиното винаги иизлиза по-скъпо. Въпреки, че има и скъпчии дето нищо не става от тях.
XC70 T6    MY12 - (2021 -   )
XC70 D3    MY12 - (2019-2021)
V70   D5    MY05 - (2015-2019)
V70   2.5D MY00 - (2011-2015)
V40   2.0   MY98 - (2008-2011)
460   1.8   MY90 - (2005-2008)
Reply

#3
колега gramov за кои бояджии става въпрос защото този с автокъщата на главния път май се казва Юри е доверен сервиз на Мото Пфое.Миналат седмица чукнах калника и веждата на ХС то което е на лизинг и от МП ми казаха,че само при него извършват боядисване.Дано е от по добрите майстори.Предния им доверен сервиз е бил Баро сервиз пак на Брестовец.
volvo V40 2.0 140к.с. на метан- минало,но си го държа.
volvo XC90 Sport D5-185к.с. дизел- настояще
Reply

#4
Виждам, че има полза от темата, която отворих.
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#5
Като я взема ще напиша мнение.
volvo V40 2.0 140к.с. на метан- минало,но си го държа.
volvo XC90 Sport D5-185к.с. дизел- настояще
Reply

#6
Съвсем случайно попаднах на това.Не вярвам да е истина но и колегите не споделят инфо от извора...
Дано да е само прецедент и чиста дилетантска грешка ,която да не се повтаря ...
-

<!-- m --><a class="postlink" href="http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=3388&st=360">http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=3388&st=360</a><!-- m -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#7
Със сигурност ще се повтарят ,като знам кой е "МАЙСТОРА " . За година се нагледах на техническия гений на този всемогъщ Майстор .
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#8
Имам странен шум откъм скоростната кутия, когато колата е студена... След около минута, две намялява, но на студено мели гадно... Дайте моля ви някой който да каже какво е туй... V50 2.0 D 136 кс
Reply

#9
Колега, мисля че не си задал въпроса си в правилното място за това, напротив. Може би в раздел S/V серии на Волво ще получиш отговор ...
От това което си написал първо следва да си провериш нивото на маслото в кутията и после всичко по реда нататък.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#10
alesist Wrote:Имам странен шум откъм скоростната кутия, когато колата е студена... След около минута, две намялява, но на студено мели гадно... Дайте моля ви някой който да каже какво е туй... V50 2.0 D 136 кс

Провери опорния лагер на дългата полуоска, при мен шума уж от скоростите се оказа това.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)