The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Филтър за купе

#21
Оригиналния е една шапка пари. Има някакъв ментак, който е с една идея по голям. И като го сложиш леко се набръчква. Ако ти се купува оригиналдЪ, в МотоПфое трябва да могат да ти го доставят. Другия май, че беше под 20 лева. Аз си слагам от него.

Помисли си и ако искаш ще съдействам с магазин в Търновско. Ако имаш познат от там, който да ти го прати, или пък имаш път натам.. абе помисли си, все ще измислим нещо и ми драсни на ЛС, ако искаш.
Reply

#22
Благодаря за светкавичния отговор Марто! А иначе от него има ли нужда, сигурно не мирише на дъжд и клонки есента? Чувства ли се разлика? Ще обера първо прахоляка и ще се свържа с теб на второ четене, понеже сега съм с вързани ръце... за леглото Big Grin :mrgreen:
Понякога решителната крачка напред се дължи на здрав шут отзад!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vsgvision.com">http://www.vsgvision.com</a><!-- m -->
Reply

#23
За разлика, не мога да говоря, тъй като винаги съм карал на филтър. Но мога да кажа, че лоша миризма не съм усещал.

Питай ме, ако искаш подробности, но сега хич не ми се пише. Цял ден съм мятал меса на барбекюто (..тук в Испанско)и сега след 3-4 бири, направо ми се подкосиха краката. Но за филтъра ще съдействам и ще го имаш.
Reply

#24
yogi479 Wrote:Марти, може ли една снимка че не съм виждал до сега филтър на четворка, а ми се иска да сложа нещо...


Martin Petrovich Wrote:Като се прибера ще направя подробни и ще ги постна...

   

   

   

   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)