The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оригинално озвучаване V40

#11
Ами ако не ми хареса, как седят ще го измисля по другия начин Smile За обема, общо взето не ме интересува как ще е ... затворен или отворен, въпросът е да ми хареса, как звучи Smile
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#12
Вече трябва да мисля за капаците, досега не съм правил нещо толкова прецизно със смола.... пък ще видим какво ще излезе Smile
   
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#13
Добре се получава. Аз като правихме моите избрах по лесния за мен начин , който съответно не е толкова красив, но пък е елементарен за изработка. При него се използват оригиналните решетки на говорителите. Състои се от две парчета мдф, едно челно с подходяща форма и едно старнично да запуши дупката от към джоба. После се облича в кожа и е готово. А колкото до Maxbass неговите джобчета са по красиви , защото се вписват вповече в линията на оригиналното.(лично мнение).
п.п. има и един друг момент, при една добре настроена и изградена от качествени компоненти предна линия , почти не е необходимо да се слага суб.
Reply

#14
traffic Wrote:при една добре настроена и изградена от качествени компоненти предна линия , почти не е необходимо да се слага суб.
И аз се уверих,че подобен проект е решение за подобряването на силата и качеството на звука. Wink
Reply

#15
Ето ги високите. За момента ми харесва, как стана...ако с течение на времето започне да ме дразни, спокойно мога да ги преместя или да ги монтирам по друг начин Smile


Attached Files Thumbnail(s)
       
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)