The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с централното

#11
stoyko Wrote:
stansfild Wrote:Не се отключва шофьорската врата,другите се отключват,или изобщо централното не реагира.

И при мен беше така миналата зима, напръсках с WD40 без да разглобявам вратата, и после никакви грижи.
Ключалката ли напръска?
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#12
stoyko Wrote:
stansfild Wrote:Не се отключва шофьорската врата,другите се отключват,или изобщо централното не реагира.

И при мен беше така миналата зима, напръсках с WD40 без да разглобявам вратата, и после никакви грижи.
Ключалката ли напръска?
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#13
И аз да попитам ....

Имам проблем със подобно описание със централното на капачката на резервоара. Не желае да се отключва сама от 2 месеца. То добре че се заключва поне.

Шведите са го измислили със едно телче във задния калник което може да се дърпа и да се прибере палеца на машинката.

Първоначлно проработваше от време на време ама след като напръсках със WD40 повече не съм забелязал да се отключва. Само ръчно. Заключването от централното си работи.


Някой да е свалял тази машинка? Ако беше по-топличко до сега да съм я разкостил мачинката и всички прилежащи кабели ала в тоя студ... хич и не ме свърта около колата.
-Oly-
Reply

#14
И аз да попитам ....

Имам проблем със подобно описание със централното на капачката на резервоара. Не желае да се отключва сама от 2 месеца. То добре че се заключва поне.

Шведите са го измислили със едно телче във задния калник което може да се дърпа и да се прибере палеца на машинката.

Първоначлно проработваше от време на време ама след като напръсках със WD40 повече не съм забелязал да се отключва. Само ръчно. Заключването от централното си работи.


Някой да е свалял тази машинка? Ако беше по-топличко до сега да съм я разкостил мачинката и всички прилежащи кабели ала в тоя студ... хич и не ме свърта около колата.
-Oly-
Reply

#15
sss Wrote:
stoyko Wrote:
stansfild Wrote:Не се отключва шофьорската врата,другите се отключват,или изобщо централното не реагира.

И при мен беше така миналата зима, напръсках с WD40 без да разглобявам вратата, и после никакви грижи.
Ключалката ли напръска?

Напръсках навсякъде около ключалката и отгоре до лостчето като гледах да попадне и вътре доста.
V40 2.0 16V
Reply

#16
sss Wrote:
stoyko Wrote:
stansfild Wrote:Не се отключва шофьорската врата,другите се отключват,или изобщо централното не реагира.

И при мен беше така миналата зима, напръсках с WD40 без да разглобявам вратата, и после никакви грижи.
Ключалката ли напръска?

Напръсках навсякъде около ключалката и отгоре до лостчето като гледах да попадне и вътре доста.
V40 2.0 16V
Reply

#17
a какво е това WD40??
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#18
a какво е това WD40??
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#19
stosisi Wrote:a какво е това WD40??
Ето една снимка, а за приложенията му можеш да прочетеш тук:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://wd40.hit.bg/uses.htm">http://wd40.hit.bg/uses.htm</a><!-- m -->

Това е спрей с универсално приложение, който използувам най-много (дори пантите и бравите на вратите у дома пръскам - няма скърцане, заяждане и т.н.).
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#20
stosisi Wrote:a какво е това WD40??
Ето една снимка, а за приложенията му можеш да прочетеш тук:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://wd40.hit.bg/uses.htm">http://wd40.hit.bg/uses.htm</a><!-- m -->

Това е спрей с универсално приложение, който използувам най-много (дори пантите и бравите на вратите у дома пръскам - няма скърцане, заяждане и т.н.).


Attached Files Thumbnail(s)
   
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)