The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво правиме...

#1
Здрасти, клубари! ЧНГ с пожелание за здрави VOLVO-та... и нови-и-ии! Wink

А сега на въпроса: какво правиме, когато тоя маркуч (дебелия, който свързва възд.филтър с двигателя) е скъсан по тоя начин? В движение колата почти няма проблеми, като изключим този, че отпускането на педала на газта няма ефект - ускорява си, се едно... :?
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#2
Здрасти, клубари! ЧНГ с пожелание за здрави VOLVO-та... и нови-и-ии! Wink

А сега на въпроса: какво правиме, когато тоя маркуч (дебелия, който свързва възд.филтър с двигателя) е скъсан по тоя начин? В движение колата почти няма проблеми, като изключим този, че отпускането на педала на газта няма ефект - ускорява си, се едно... :?


Attached Files Thumbnail(s)
   
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#3
Праиме така 4е или го сменяме с нов(което е трудно и скъпо) или зимаш една лепенка(доста дебела черна,многооо здрава,като изолирбанд е ама е МНОГО по лепкава и яка),мисля към 8лв е от бриколаж........ееееее не мога да се сетя за водни съединения ли беше.....ако някой се сеща за какво говоря да каже как се казваше.

Като купих колата имах същия проблем и точно с тази лепенка работата заспа :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#4
Праиме така 4е или го сменяме с нов(което е трудно и скъпо) или зимаш една лепенка(доста дебела черна,многооо здрава,като изолирбанд е ама е МНОГО по лепкава и яка),мисля към 8лв е от бриколаж........ееееее не мога да се сетя за водни съединения ли беше.....ако някой се сеща за какво говоря да каже как се казваше.

Като купих колата имах същия проблем и точно с тази лепенка работата заспа :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#5
това ми е любимия маркуч Big Grin откога ме нервира,няма да казвам Big Grin За последно използвах един вид тиксо,незнам за какво точно е предназначено,но е много дебело и има дебели нишки вплетени в самата лепенка.Махнах маркуча и го облепих доста сериозно и дебело,доколкото може разбира се.Оттогава не ми създава ядове,вече 2 месеца не е мръднало Big Grin Обаче сега немога да ти кажа какво е точно това тиксо,понеже си седи в багажника Big Grin мисля че е полезно и за други подобни временни решения Big Grin
Reply

#6
това ми е любимия маркуч Big Grin откога ме нервира,няма да казвам Big Grin За последно използвах един вид тиксо,незнам за какво точно е предназначено,но е много дебело и има дебели нишки вплетени в самата лепенка.Махнах маркуча и го облепих доста сериозно и дебело,доколкото може разбира се.Оттогава не ми създава ядове,вече 2 месеца не е мръднало Big Grin Обаче сега немога да ти кажа какво е точно това тиксо,понеже си седи в багажника Big Grin мисля че е полезно и за други подобни временни решения Big Grin
Reply

#7
А аз да питам...а бе как го скъса точно тоя маркуч...?!?
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#8
А аз да питам...а бе как го скъса точно тоя маркуч...?!?
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#9
К'во пра'им ли?
Ми първо тази кола не е твоята. Big Grin
После - колегите са прави за тиксото. То е спасението...
Но лично аз първо бих подсилил от вътрешната страна по гънките на маркуча с подходящ размер стари сегменти - 2-3 броя.
После обилно и здраво със съответния скоч отгоре.
И на слука. :goodman:
Щото това съединение цената му като ново е 3-цифрена, макар и около първата цифра. :evil:
Reply

#10
К'во пра'им ли?
Ми първо тази кола не е твоята. Big Grin
После - колегите са прави за тиксото. То е спасението...
Но лично аз първо бих подсилил от вътрешната страна по гънките на маркуча с подходящ размер стари сегменти - 2-3 броя.
После обилно и здраво със съответния скоч отгоре.
И на слука. :goodman:
Щото това съединение цената му като ново е 3-цифрена, макар и около първата цифра. :evil:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)