The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:: Ч Е С Т И Т О ::.

#21
Както се казва - "Айде хаирлия да е!" :lol: :lol: :lol:
I'd like mornings better if they started later

#22
Както се казва - "Айде хаирлия да е!" :lol: :lol: :lol:
I'd like mornings better if they started later

#23
аиде и от мене честито и следващата година да станем саит на ГОДИНАТА Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]

#24
аиде и от мене честито и следващата година да станем саит на ГОДИНАТА Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]

#25
и да не забравим БЕЗАВАРИИНО И БЪРЗО да стигаме до целта си.аз сам май най-новия ви член и да ви кажа форума е супер а пак и всички сте много интелигентни като видях какви теми разисквате.ЧЕСТИО И ОТ МЕН

#26
и да не забравим БЕЗАВАРИИНО И БЪРЗО да стигаме до целта си.аз сам май най-новия ви член и да ви кажа форума е супер а пак и всички сте много интелигентни като видях какви теми разисквате.ЧЕСТИО И ОТ МЕН

#27
s0me0ne Wrote:Днес отбелязваме една година от първото мнение във форума. Официално стартира на 16 Януари 2006 г., но първото мнение е от 17 Януари 2006. За една година има 880 регистрирани потребители, 15 500 мнения, 75 000 уникални посещения, над 820 000 повторни и над 8 гигабайта трафик. Също така отбелязваме солиден брой срещи и изпити бири Big Grin

Най-важното е, че официално клубът бе учреден. Имаме си управителен съвет и председател. Много хора намериха съмишленици и приятели в това уеб пространство.

Честито приятели Smile

Радвам се, че за една година с Пламен успяхме да реализираме нещо работещо и доказахме, че можем да носим отговорността за безпроблемната работа на сайта. Скоро очаквайте малко подаръче от нас за потребителите (въпрос на време).

Надявам се да сме заедно още доста години напред.
Вече карам третата си кола волво(340, 440 и в40). Как мога да стана член на клуба?

#28
s0me0ne Wrote:Днес отбелязваме една година от първото мнение във форума. Официално стартира на 16 Януари 2006 г., но първото мнение е от 17 Януари 2006. За една година има 880 регистрирани потребители, 15 500 мнения, 75 000 уникални посещения, над 820 000 повторни и над 8 гигабайта трафик. Също така отбелязваме солиден брой срещи и изпити бири Big Grin

Най-важното е, че официално клубът бе учреден. Имаме си управителен съвет и председател. Много хора намериха съмишленици и приятели в това уеб пространство.

Честито приятели Smile

Радвам се, че за една година с Пламен успяхме да реализираме нещо работещо и доказахме, че можем да носим отговорността за безпроблемната работа на сайта. Скоро очаквайте малко подаръче от нас за потребителите (въпрос на време).

Надявам се да сме заедно още доста години напред.
Вече карам третата си кола волво(340, 440 и в40). Как мога да стана член на клуба?

#29
Вече карам третата си кола волво(340, 440 и в40). Как мога да стана член на клуба?
Здравей и добре дошъл при нас!Кажи първо от къде си?
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#30
Вече карам третата си кола волво(340, 440 и в40). Как мога да стана член на клуба?
Здравей и добре дошъл при нас!Кажи първо от къде си?
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)