The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на V40 1.9 или 1.8 ????

#1
Здравейте колеги,Предстои ми покупка на В40 и само не мога да реша дали Дизел или бензин с газова,навивам се на дизела че като разход е по малко,досега карам Алфа ромео 1,8 бензин на газ и гори 13,14/100,доволен съм от нея но комбито си е комби а е и красиво отгоре на всичко.
Та въпроса ми е как да различа обикновенния дизел от команреала,а аз искам то4но команреала,гледам по разни програми и нешо немога да стигна до решение как се различават,та искам помощ,или да се спра на 1,8 с газ,кажете кое е по добро а и 95 коня не са ли малко на това купе?

Как е обслужването и как е по ходовата част,скъпо ли е или се търпи,ако може някои да даде и някоя друга цифра за ремонтче и каде ги обслужвате защото аз алфата си я карам при един фен и само там я ремонтирам но ме спечели като клиент.

кажете какво да гледам,кои са и косурите и за колко пари да се пазаря че гледам че има и по 2000 2500 2800,коя е реалната и цена,Благодаря ви предварително,климата как е,осеща ли се много на динамиката,турбото дава ли проблени чедто и тнт,знаете какво имам впредвид,секи си е задавал тези въпроси като е купувал,колко му е данъка,има ли проблеми с ламбди сонди и дебитомери и скъпи ли са че на моята дебитомера е 600 лв.

Надявам се да стана един от вас и да ми дадете добри съвети Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#2
Здрасти, ако ползваш търсачката ще намериш отговори на всичките си въпроси, аз лично го направих преди да реша да се сдобия с в40 1.9 Д 115к.с. и до момента съм доволен. Информация има просто търси. Успех!!!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#3
За тези парички, които си посочил отиваш на бензин и ти си слагаш газовата уредба. Комън рейл в този бюджет няма! Ходова част доволно здрава, е пак зависи, каква лимка ще уцелиш. На тази кола за сега не съм чул някой да се е занимавал с дебитомера. Турбото е скъпичко, но при бензина се слага на по-големи мотори. Мисля, че за теб удачен вариант и за каране и за поддръжка е 140 к.с мотора, който е и атмосферен. Първоначално обслужване 500-600 лв. Тампони на ДВГ и амортисьори са малко по-сериозен разход, който евентуално ще ти се наложи да направиш за в бъдеще по колата. Използвай търсачката за тази кола е писано толкова много че чак в чудо ще се видиш докато прегледаш информацията. Успех Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#4
jorkata66 Wrote:Здрасти, ако ползваш търсачката ще намериш отговори на всичките си въпроси, аз лично го направих преди да реша да се сдобия с в40 1.9 Д 115к.с. и до момента съм доволен. Информация има просто търси. Успех!!!
Търсачката да позволяваше 3буквени търсения щеше да е супер... V40 не върши работа :Р
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)