The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Снимчица с поздрав от КАТ...

#41
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Да се похваля и аз! Отдавна съм спонсор на КАТ малко срамно но имам само 2 от 5 или 6 снимчици :oops: поне толкова си стоят в колата :mrgreen:

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]


Не спрях да си пердаша ... както до сега но да чукна на дърво от както ме снимаха с в70-то втора снимка нямам ... поне за сега :mrgreen: :mrgreen:

ама се и гъзареем ... караме с една ръка, а :lol: :lol: :lol:
п.п. ама и цветни пикчъри ли предлагат вече, или така ми се струва?!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#42
bell Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Да се похваля и аз! Отдавна съм спонсор на КАТ малко срамно но имам само 2 от 5 или 6 снимчици :oops: поне толкова си стоят в колата :mrgreen:

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]


Не спрях да си пердаша ... както до сега но да чукна на дърво от както ме снимаха с в70-то втора снимка нямам ... поне за сега :mrgreen: :mrgreen:

ама се и гъзареем ... караме с една ръка, а :lol: :lol: :lol:
п.п. ама и цветни пикчъри ли предлагат вече, или така ми се струва?!

хахахаха Smile) То май това е от мобилни камери затова за цветни... ама не съм сигурен...иначе наистина са черно бели Smile
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#43
In Flames Wrote:
bell Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Да се похваля и аз! Отдавна съм спонсор на КАТ малко срамно но имам само 2 от 5 или 6 снимчици :oops: поне толкова си стоят в колата :mrgreen:

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]


Не спрях да си пердаша ... както до сега но да чукна на дърво от както ме снимаха с в70-то втора снимка нямам ... поне за сега :mrgreen: :mrgreen:

ама се и гъзареем ... караме с една ръка, а :lol: :lol: :lol:
п.п. ама и цветни пикчъри ли предлагат вече, или така ми се струва?!

хахахаха Smile) То май това е от мобилни камери затова за цветни... ама не съм сигурен...иначе наистина са черно бели Smile



Така е колеги с една ръка карам ... така се е случило :mrgreen: иначе, да, понеже беше от мобилна камера ( в патрулен автомобил) затова е цветна.
п.с. странно обаче първата ми снимка от патрулен автомобил си беше черно бяла и не ми дадоха снимката ... това се случи точно преди две години когато си взех книжката :oops: :mrgreen:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#44
Имам три висящи такива "искачета" на най-тъпото място на Окръжна болница на Цариградско... Общата сума е над 350 лева. Мина половин година от както са в мен. Предвид че не ми правят справки като ме спират и минавам прегледи и тн по втория начин... не виждам защо някога да си ги плащам. Ще мине давността и ще отпаднат. ...И да не отпаднат - за тези пътища - ни данъци, ни глоби! Smile
[Image: ab194169.gif]
Reply

#45
Аз пък получих писмо от дядо Коледа преди 2 седмици, където пишеше, че Бойко Борисов ми видял колата, че няма застраховка от няколко месеца и му пратил писмо да ме накара да си направя иначе вместо аз да получавам подарък, аз ще давам подарък в размер на 400 лв. Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#46
Колеги всяка вечер съобщават за поне една сериозна катастрофа доста често с жертви, като основната причина е превишената скорост. На всеки се е случвало да превиши скороста, но особенно в градски условия да караш с 30-40 км над ограничението за мен си е престъпление.
Reply

#47
Varna Wrote:Колеги всяка вечер съобщават за поне една сериозна катастрофа доста често с жертви, като основната причина е превишената скорост. На всеки се е случвало да превиши скороста, но особенно в градски условия да караш с 30-40 км над ограничението за мен си е престъпление.
Безполезно е, колега... тука нещата са "на мен няма да ми се случи" в комбинация с "аз карам Волво... колата е танк". Не се хаби :|
Reply

#48
Не е точно по темата, но някои да знае колко е спирачния път (от 100 до 0 ) поне на някои модели ВОЛВА
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)