The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Снимчица с поздрав от КАТ...

#31
momcho00 Wrote:..недоглеждане Big Grin

По скоро е твое недоглеждането. Снимката е обработвана. Big Grin Big Grin
Reply

#32
Martin Petrovich Wrote:
momcho00 Wrote:..недоглеждане Big Grin

По скоро е твое недоглеждането. Снимката е обработвана. Big Grin Big Grin
Е може и да е обработвана , всеки случай нема да се пуля в монитора да гледам обработвана ли е или не Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#33
iasku Wrote:
Martin Petrovich Wrote:Мхм, Благодарско..

Шашкам се щ'от, ако са ме снимали, са ме снимали с доста.. Четох тук-там за видовете глоби и по ме плаши факта с отнемането на книжката за определен период. Всъщност те моята няма как да я вземат, щ'от не съм аз собственик а и жената (..собственик), ако се бе разсписала, че не е карала тя, то аз щях да знам за съществуващ акт. Както и да е, тя моята покрай това Volvo е доста заплетена.

Тук можеш да провериш дали имаш невръчени снимки:
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.i-kat.org/">https://www.i-kat.org/</a><!-- m -->

Отнема един ден докато върнат отговор.

Регистрирах се, попълних си даните и изпратих запитване. Но се оказа, че справка може да се направи само на щофьори, които се водят на отчет само в гр. София.

Quote:Справка №:151230 от дата 2012-06-14 на потребител Martin Petrovich за лице Мартин Росенов Петров
...

Грешка: Лицето не се води като водач на отчет в гр.София
Reply

#34
gadnia_metal Wrote:
In Flames Wrote:Като говорим за честитки.... Колега, да пием по бира някои път, а? Big Grin Big Grin Big Grin
И мен ме застигна мамка му.... Обърнете внимание на снимката...бая черно мастило са изхабили Big Grin
[Image: 148778_434919689866165_1419422843_n.jpg]

Глобата ми беше 150 лв......и на мен...


e браво бе комшу, ти тая камера не я ли знаеш??? От сума ти време вече е там....


хаха така е,но забелязваш ли датата... Това е деня в който сложиха камерата! И аз незнаех...и какт оси профучавах от там,се чудих защо става "дискотека.." Big Grin

Иначе Martin Petrovich е прав.. Аз си махнах номера от снимката.. Защото ми е качена във Facebook и така Smile)

Кофти работа, ако има хора от Пловдив да внимават на КЦМ-то.. тая камера се оказа, че снима и в двете посоки...(разбрах го по грубия начин) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#35
Иначе гъза добре е излезнал на викинга, а Big Grin Big Grin Big Grin

Снимката е какво да говоря.... "бой на негри в тъмна нощ!" :mrgreen: :lol:
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#36
ако не друго поне ушевите са видели нещо красиво Smile
[Image: ab283212.gif]

Volvo For Life - Keep Walking
Reply

#37
Да се похваля и аз! Отдавна съм спонсор на КАТ малко срамно но имам само 2 от 5 или 6 снимчици :oops: поне толкова си стоят в колата :mrgreen:

   
   


Не спрях да си пердаша ... както до сега но да чукна на дърво от както ме снимаха с в70-то втора снимка нямам ... поне за сега :mrgreen: :mrgreen:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#38
Можеше поне да се усмихнеш докато те снимат. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#39
Хахаха! Обаче добре е излезнал! Заслужавало си е парите за фотографийте! хаха, от един ъгъл от друг, алабала, зуумнато от далече...заиграли са се ченгертата хаха Big Grin
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#40
In Flames Wrote:Хахаха! Обаче добре е излезнал! Заслужавало си е парите за фотографийте! хаха, от един ъгъл от друг, алабала, зуумнато от далече...заиграли са се ченгертата хаха Big Grin

Два от актовете ми дойдоха в рамките на 2-3 дни единия е този който съм показал (първия) а другият беше отпред :mrgreen: и така си гледах колата от всякъде :mrgreen:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)