The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Volvo S80 2.9GAS

#1
Здравейте колеги,
Реших да продам Волвото! Има някакъв проблем с автоматичната кутия който до ден днешен не е установен от какво е!
Реших да се разделя с този автомобил, въпреки че много ми харесва! Има чисто нов газов инжекцион, нови зимни и летни гуми, алуминиеви джанти, кожен салон в перфектно състояние/не е пушено в колата и т.н. Колата е много запазена и аз съм вторият и собственик като първият е Германиц който си е водил безупречна книжка къде и какво е правил и сменял! Всички фактури са от официални сервизи на Волво като последната е за аспухова система комплект за 1320Евро. Общо взето се е старал да си пази всички документи! Но ..... кутията преплъзва на трета предавка и запалва дисковете! Ако някой има интерес към този автомобил нека пише или звънне! Цената му е 6000лв в състоянието което е в момента! Кутията е свалена за да се вижда къде точно е проблема! Снимки може да видите тук: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cars.bg/u710483">http://www.cars.bg/u710483</a><!-- m -->
Телефона го има в обявата!
Поздрави
Димитър
Reply

#2
Ако продаваш на части може и да си харесам това онова. Например чистачките на фаровете. Smile
Reply

#3
Ще я помъча цялата! Не ми се иска този красив автомобил да започвам да го обезкостявам! Жал ми е защото е много запазена и гледана кола! Салона и е като нов! А колко неща има сменени по нея с нови....
Поздрави
Reply

#4
Я сега да попитам аз като виден спамер, защо снимките не се публикуват тук, както си му е реда? Защо в Карс цената е 4990лв, а за нас тука е 6000лв?
Защо предният капак стои като отворен, блъскан ли е автомобила или не е добре затворен :?:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#5
Моля колегата Лазаров да внесе пояснение по темата,и да попълни образеца задължителен за пускане на обяви ТУК! Wink

bg_tiger1978 Wrote:Защо в Карс цената е 4990лв, а за нас тука е 6000лв?
В края на обявата има разяснение... :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#6
bg_tiger1978 Wrote:Я сега да попитам аз като виден спамер, защо снимките не се публикуват тук, както си му е реда? Защо в Карс цената е 4990лв, а за нас тука е 6000лв?
Защо предният капак стои като отворен, блъскан ли е автомобила или не е добре затворен :?:

Капака е недобре затворен, защото кутията е свалена и има разни пласмасарии които пречат да се затвори напълно! Колата няма нито един удар, дори няма надрано! Боята е все едно сега излиза от завода!
Относно цената 4990лв е без газовият инжекцион, а 6000лв е с него! Калкулирам само 1000лв за газовия макар да съм дал за него 1500лв, а е само на 1000км.! Може пък някой да има интерес и само от него! Wink
Относно снимките.....нямам никаква представа как се качват снимки във форума!! Ако някой може да ги качи тук ще бъда много благодарен!!!

Поздрави
P.S. Имам оферта от една морга и време да помисля по нея до вторник другата седмица! Офертата не включва зимнитегуми Mishelin – на около 70–80% грайфер, летните гуми Pirelli на около 60% грайфер, алуминиевите джанти /като нови/ и газовия инжекцион! Така че ако я приема тези неща ще останат и ще се продават отделно от автомобила!
Reply

#7
Една корекция, зимните гуми са Pirelli, а летните гуми са Good Year!
Reply

#8
Днес само за сериозни купувачи цената е намалена на 4490лв без газовия инжекцион и 5500лв с него! В четвъртък колата отива в морга, ако някой има интерес сега е момента да се сдобие с един наистина много запазен автомобил, но за съжаление с неустановен проблем в скоростите ( поне според "майсторите" на които е била до сега)
Reply

#9
От тая авто морга да не би да вземеш 4490лв или повече ? При положение че скоростите на тая кола са над 8000 лв Sad(( не виждам кой ще ти я купи за тия пари. По добре я продавай на части може да изкараш нещо.
Reply

#10
Maxijaz Wrote:От тая авто морга да не би да вземеш 4490лв или повече ? При положение че скоростите на тая кола са над 8000 лв Sad(( не виждам кой ще ти я купи за тия пари. По добре я продавай на части може да изкараш нещо.

Колега имаш ли някакво конкретно предложение или просто предположения? Цената която съм сложил е естествено по висока от тази която ще получа от моргата, но моргата няма да получи доста от екстрите, които има автомобила, например нови зимни гуми за 800лв, почти нови летни гуми за 680лв. нов акумулатор за 180лв, алуминиевите джанти - ще бъде дадена със стоманените със стари гуми и т.н. Така,че нека аз като продавач определя условията, а вие ако сте евентуален купувач, направете ми предложение! Естествено, че някъде ще можем да срещнем мненията си при преговаряне! Относно стойността на ремонта - позволете да Ви кажа че описаната от вас цена е просто нереална! 6700лв с ДДС струва нова кутия в Мото Пфое! Ремонт на кутията с нови дискове /всички са нови само на тре скорост са запалени/, гарнитури, рециклиран мозък, рециклиране на турбината /тя вече е рециклирана/, нови клапани / два са сменени/ и релета /двете са сменени/ струва около 2500-3000лв. Не искам да давам повече пари - нямам ги за да продължа с ремонтите!
Поздрави
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)