The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Падат ми оборотите като пусна консуматори

#1
Проблема е следният: като запаля колата и пусна фаровете и оборотите падат, щом ги изключа се връщат обратно на 900, същото се полуачва и като пусна вентилатора на парното. Идеи?

не е болка за умиране ама ме дразни тресенето на колата и все трябва да подавам малко газ за да задържи обороти на едно место :-(
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#2
Проблема е следният: като запаля колата и пусна фаровете и оборотите падат, щом ги изключа се връщат обратно на 900, същото се полуачва и като пусна вентилатора на парното. Идеи?

не е болка за умиране ама ме дразни тресенето на колата и все трябва да подавам малко газ за да задържи обороти на едно место :-(
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#3
Еми да ти кажа обшо взето това го има на всяка кола.Същото се получава някой път и с хидравликата.
Ти си карбуратор и е съвсем нормално да ти падат,но въпроса е да падат до определена граница.Да речем ако колата работи на 900 оборота като всичко е изключено,а като я натовариш на макс слизо до 600-това вече не е редно.

Границата е 100оборота не повече,затова като си гласиш оборотите винаги включвай всичко и дори натискай спирачката няколко пъти,така няма да имаш проблеми.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#4
Еми да ти кажа обшо взето това го има на всяка кола.Същото се получава някой път и с хидравликата.
Ти си карбуратор и е съвсем нормално да ти падат,но въпроса е да падат до определена граница.Да речем ако колата работи на 900 оборота като всичко е изключено,а като я натовариш на макс слизо до 600-това вече не е редно.

Границата е 100оборота не повече,затова като си гласиш оборотите винаги включвай всичко и дори натискай спирачката няколко пъти,така няма да имаш проблеми.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#5
И при мен е абсолютно същата картинка, падат с поне 300 оборота, така че просто зимно време ги вдигни малко за да не се получава това неприятно тресене.
Reply

#6
И при мен е абсолютно същата картинка, падат с поне 300 оборота, така че просто зимно време ги вдигни малко за да не се получава това неприятно тресене.
Reply

#7
е как да ги вдигна? т.е. от къде?

ПП
Васко с пълен инжекцион съм , не е карбуратор
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
е как да ги вдигна? т.е. от къде?

ПП
Васко с пълен инжекцион съм , не е карбуратор
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
unicata Wrote:е как да ги вдигна? т.е. от къде?

ПП
Васко с пълен инжекцион съм , не е карбуратор

Малееее извинявай :oops: :oops: Имах съмнения че си инжекция,ама .......Извинявай още веднъж.

Значи начините са:
1.Пускаш повече въздух(при мен е от една врътка при дроселовата клапа)
2.От изпарителя.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#10
unicata Wrote:е как да ги вдигна? т.е. от къде?

ПП
Васко с пълен инжекцион съм , не е карбуратор

Малееее извинявай :oops: :oops: Имах съмнения че си инжекция,ама .......Извинявай още веднъж.

Значи начините са:
1.Пускаш повече въздух(при мен е от една врътка при дроселовата клапа)
2.От изпарителя.
Orion - High Performance Car Audio
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)