The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Падат ми оборотите като пусна консуматори

#11
къде е тая врътка, снимки имаш ли?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
къде е тая врътка, снимки имаш ли?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
unicata Wrote:къде е тая врътка, снимки имаш ли?

Ето снимка,ама незнам колко ще ти помогне,защото е на моя двигател,а при теб ще е по-различно предполагам.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#14
unicata Wrote:къде е тая врътка, снимки имаш ли?

Ето снимка,ама незнам колко ще ти помогне,защото е на моя двигател,а при теб ще е по-различно предполагам.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#15
Опаа,
Васе, там НЕ пипай!
Това си е заводската калибровка на дросела. И евентуални интервенции не са желателни. Впоследствие губиш отправната точка за бъдещи настройки.
Reply

#16
Опаа,
Васе, там НЕ пипай!
Това си е заводската калибровка на дросела. И евентуални интервенции не са желателни. Впоследствие губиш отправната точка за бъдещи настройки.
Reply

#17
Kespanok, мисля, че става въпрос за друг двигател. Unicat, утре ще опитам да снимам моя дв. за да ти покажа, но снимачката ми е мн. менте.
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#18
Kespanok, мисля, че става въпрос за друг двигател. Unicat, утре ще опитам да снимам моя дв. за да ти покажа, но снимачката ми е мн. менте.
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#19
BOCK GT1 Wrote:Опаа,
Васе, там НЕ пипай!
Това си е заводската калибровка на дросела. И евентуални интервенции не са желателни. Впоследствие губиш отправната точка за бъдещи настройки.

Мале Жоре това що съм го въртял Wink Няма проблеми никакви,дори си направих оборотите перфектни Smile



DaddyBarba Wrote:Kespanok, мисля, че става въпрос за друг двигател. Unicat, утре ще опитам да снимам моя дв. за да ти покажа, но снимачката ми е мн. менте.

Дам знам,това е моя двигател,но unicata ме помоли за снимка(и аз се почудих защо като са различни двигателите,ама викам еми дай да дам).

ПП:Ако не съм разбрал и е искал снимка на неговия двигател,да ме извини :oops:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#20
BOCK GT1 Wrote:Опаа,
Васе, там НЕ пипай!
Това си е заводската калибровка на дросела. И евентуални интервенции не са желателни. Впоследствие губиш отправната точка за бъдещи настройки.

Мале Жоре това що съм го въртял Wink Няма проблеми никакви,дори си направих оборотите перфектни Smile



DaddyBarba Wrote:Kespanok, мисля, че става въпрос за друг двигател. Unicat, утре ще опитам да снимам моя дв. за да ти покажа, но снимачката ми е мн. менте.

Дам знам,това е моя двигател,но unicata ме помоли за снимка(и аз се почудих защо като са различни двигателите,ама викам еми дай да дам).

ПП:Ако не съм разбрал и е искал снимка на неговия двигател,да ме извини :oops:
Orion - High Performance Car Audio
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)