The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Падат ми оборотите като пусна консуматори

#31
Серго (DaddyBarba) прав си - точно това е врътката за оборотите на празния ход на вашите двигатели (В200Е) с unicata.
Другата е на дебитомера (там също не се пипа!)

Васе (Kespanok 460) браво на теб, че си успял да нацелиш верните обороти! Цар си. Confusedupz:

Калояне (unicata) споко, бе човек! Утре на срещата ще ти разчоплим колата...........
та после ще се чудиш откъде ти е дошло! :mumum:
Reply

#32
Серго (DaddyBarba) прав си - точно това е врътката за оборотите на празния ход на вашите двигатели (В200Е) с unicata.
Другата е на дебитомера (там също не се пипа!)

Васе (Kespanok 460) браво на теб, че си успял да нацелиш верните обороти! Цар си. Confusedupz:

Калояне (unicata) споко, бе човек! Утре на срещата ще ти разчоплим колата...........
та после ще се чудиш откъде ти е дошло! :mumum:
Reply

#33
Аз съм с 1.7 мотор т.е карбуратор и забелязах същия проблем при мене - та въпроса ми е къде да търся причината - не ми се струва съвсем нормално оборотите на празен ход да падат с около 300 заради консуматорите, особено пък и сега лятото като включва перката е много кофти.
Reply

#34
Аз съм с 1.7 мотор т.е карбуратор и забелязах същия проблем при мене - та въпроса ми е къде да търся причината - не ми се струва съвсем нормално оборотите на празен ход да падат с около 300 заради консуматорите, особено пък и сега лятото като включва перката е много кофти.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)