The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Катастрофи- участие, последици и начин на действие!

#11
bg_tiger1978 Wrote:Ха, да, да сме живи и здрави, а "коча" беше човек, който посред бял ден в ясно и слънчево време заспал на волана и както карах с 90км/ч получих силен тласък "изотзадзе" кроше от еър бег в кратуната :mrgreen:
Ужас :o Confusedhock:
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#12
И аз да се`` похваля``
Първата ми кола Пежо 205 1.9д, първа катастрофа - блъснах доста голямо диво прасе през нощта. Разминах се само с уплаха, а пежото - калник , преден капак, фар, броня, радиатор. Прасето стана и си замина, а го ударих с около 60км/ч :?
След месец втора катастрофа пак през нощта с около 90км/ч излязох от пътя заради бухал на платното след завой (не се шегувам за бухала помислих го за пънConfusedhock: ) Изших се в много гъсти храсти челно, под които имаше стар каменен зид. Бях без колан и направо се заврях при педалите. Нищо сериозно само натъртвания като по чудо. Колицата (пак същото пежо) - радиатор, калник, капак фар мигач, крива полуоска крив носач.
Трета катастрофа още на следващия ден, с един приятел отиваме да търсим парчета от бронята. Рено 11, валеше дъжд изтървахме един завой и се забихме в един слог. Щети - броня.
Четвърта катастрофа (пак същото пежо) по път за Габрово застигнах изотзад една Шкодичка 120л и направих неуспешен опит да и влеза в багажника. Нямаше пострадали, на пежото само броня (пак) Smile
Пета катастрофа Пежо 405 SRI 130 кончета, Този път се возих бяхме 4 човека в колата и ходихме да я тестваме как върви. Теста приключи извън пътя в една слива. На сливата и нас нищо ни нямаше, пежото замина за части, всички бяхме с колани.
6-та. Втората ми кола - Пежо 306 1.9тди - отново диво прасе, но този път го видях по рано. Опитах да избягам в ляво, но горкото животно се удари с муцунката странично в калника. От удара се завъртя и с дупе удари, и смачка пасажерската врата.
7-ма. Същото пежо, заледан завой с около 70км/ч, удар в мантинелата. Само калник и ожулени врати, а аз си поударих главата във волана, който държах е дна ръка, опитвайки се да сменям скорости...

С Волвото още нямам, да чукна на дърво. като изключим това, че комшията решил да паркирва успорено пред мен, и малко по рано свил с волана. Леко натиснат калник при мен и ожулена боя на бронята. При него (мицубиши лансер 2010) и двете врати хлътнаха.

От горенаписаното съм си извадил два много важни извода - Дивото прасе е безсмъртно :? Шофирайте винаги с колан Idea
Безаварийно колеги :!:
Reply

#13
СПАМММ
stifunkata Wrote:И аз да се`` похваля``
Първата ми кола Пежо 205 1.9д, ...
След месец втора катастрофа ... Колицата (пак същото пежо) - ...
Четвърта катастрофа (пак същото пежо) ...
Пета катастрофа Пежо 405 SRI 130 кончета...
6-та. Втората ми кола - Пежо 306 1.9тди...
7-ма. Същото пежо...
С Волвото още нямам, да чукна на дърво. като изключим това, че комшията решил да паркирва успорено пред мен, и малко по рано свил с волана. Леко натиснат калник при мен и ожулена боя на бронята. При него (мицубиши лансер 2010) и двете врати хлътнаха.
Колега, явно пежото не е твоята кола! Безаварийни занапред, с всякакви МПС-та!
I like work: it fascinates me. I can sit and look at it for hours.
Jerome K. Jerome

ex: Volvo V40 1.8, 122 hp
now: Volvo S60 2.4D, 163 hp
Reply

#14
Абе колега ти през ден трябва да даваш курбан. :mrgreen:
За целта мога да се включа и аз - с предишната ми кола, декември в 20 часа, на главен път, но в село ми изскочи стадо овце. Опитах се да ги избягам, ама все пак отнесох 5. Има много за разказване, но нека да е на някоя среща.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#15
stifunkata Wrote:И аз да се`` похваля``
............................................
Четвърта катастрофа (пак същото пежо) по път за Габрово застигнах изотзад една Шкодичка 120л и направих неуспешен опит да и влеза в багажника. Нямаше пострадали, на пежото само броня (пак) Smile .....................................................

От гореописаното да смятаме ли, че си настигнал Шкодичката , изпреварил си я, обърнал си колата и си ударил въпросната Шкода челно , при това "неуспешно" ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Майтап, но май наистина Пежо не е твоята марка !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#16
Big Grin шкодичката намали за ляв завой, но идващото отзад Пежо не успя...
Сега, 10 години по-късно съм вече по разумен водач. Нищо, че под капака на Волвото се крие пак Пежо Smile няма отръвка..
Reply

#17
Хаха идеята е, че споменатата Шкода е с двигател отзад и бгажник отпред :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#18
Big Grin Big Grin Big Grin

Е нее, ти ме уби :lol:
Чак сега стоплих Smile
Reply

#19
Хе-хе... Ега ти готината тема. Като анонимните фирконавти, дето си признават. Че и снимки имат!
Е, да се включа и аз.
1. По моя вина:
Смачкано торпедо на ЗИЛ 157 в армията. Метнаха ме на чужд камион с неизправни спирачки, но можех да избягам у лево, а не го направих. Затова го пиша на моя сметка. Три пъти съм се въртял на мокър или заледен път заради калпави гуми. Правил съм го със Шкода 120Л, Рено 21 и БМВ. Резултат - една пукната броня на БМВ 520 и настръхнали женски коси в купето.
2. Невинен като праведния Йосиф:
Фиркан колега ме нацели отзад на кръстовище. Задна броня и стоп на БМВ. Тая кола нямаше късмет. Мокър сняг и мартенска виелица събориха бреза отгоре. Стана нещо като леген на тавана, клоните одраха две врати и калник. После я хакнаха на паркинга на Кауфланд. Продадох я преди да ме убият. Волвото само го целят по паркингите, най-вече на служебния. Опасно е да си гимназиален учител.
Reply

#20
Хайде и аз да се включа в темата.
При мен нещата са по-леки, но пък си е друго за 1 седмица два пъти да те ударят. :evil:

Прибирам се аз от работа към 9 вечерта и си карам спокойно (кефя се че няма движение) и намалявам на светофар (свети червено) като си карам в дясна лента (бул. с 2 ленти в посока). Светва зелено и аз си продължавам, а от светофара от лява лента тръгва едно Ауди, което си кара по-напред от мен и в следващия момент нацепва спирачки Аудито изравнява се с мен и навърта десен волан......и резултатът е тук:
   

Избягва дупка и ми съдра вратите, а на булеварда бяхме само 2 коли (няма кой да те наплюе дет се вика).... Това се случва на 26-ти миналия месец.
Отивам на 4-ти да си описвам щетите при застрахователя (8:30) сутринта, влизам в халето и вътре сме 2 коли, моята и служебен Голф 5 на застрахователите. Излизаме с моята застрахователка от колата и аз започвам да и давам документи, като в същото време чувам, че Голфа се пали и тръгва. След това само с периферията виждам как Алмерата се поклаща и издава скърцащ звук и ми стана лошо. :evil:
Чичака си обръща назад с Голфа ама изобщо не гледа и с неговите врати (предна лява и задна лява) ми съдра задната броня.....и резултатът е тук:
   

И на двете снимки не се вижда добре тъй като в първия случай колата е много мръсна, а втория е мокра, но общо взето за една седмица застрахователите описаха 7 детайла от двете леки катастрофи. Снощи я оставих при бояджията и живи и здрави към събота трябва да си я взема.

П.П. Това бяха първите ми 2 катастрофи за 8 годишния ми стаж като шофьор и надявам се и последните... :?


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)