The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Това Волво от нашият клуб ли е? УЖАСНА КАТАСТРОФА!!!

#1
Този удар стана буквално пред очите ми, но нямах абсолютно ник`во време да се загледам по-внимателно. На момчето, видимо нищо му нямаше (все пак го дължи на марката Волво - `щото ако беше "жужа" или "мохер" ...то можем да го пишем ПЪТНИК към вечността), на 30-тата секунда излезна от вътре - нито куцаше, нито се държеше за главата, кръв не се виждаше, даже веднага се `фана за телефона. Уплаха със сигурност е имало, но физически травми поне аз не видях. ХОРА, КОЛЕГИ дайте да намалим средната си скорост на движение - най-много тежки катастрофи стават поради несъобразена скорост. Аз откакто станах "пенсионер" (подкарах автомат) повече от 80 и то на Цариградско не съм дигал, навсякъде другаде не повече от 50-60, извънградско 110-120 и ми е перфектно, даже комфортно на душата.
ДА НИ ПАЗИ ГОСПОД ОТ САКАТЛЪЦИ НА ПЪТЯ!!!
[Image: KALDERIZI.jpg]
Reply

#2
Този удар стана буквално пред очите ми, но нямах абсолютно ник`во време да се загледам по-внимателно. На момчето, видимо нищо му нямаше (все пак го дължи на марката Волво - `щото ако беше "жужа" или "мохер" ...то можем да го пишем ПЪТНИК към вечността), на 30-тата секунда излезна от вътре - нито куцаше, нито се държеше за главата, кръв не се виждаше, даже веднага се `фана за телефона. Уплаха със сигурност е имало, но физически травми поне аз не видях. ХОРА, КОЛЕГИ дайте да намалим средната си скорост на движение - най-много тежки катастрофи стават поради несъобразена скорост. Аз откакто станах "пенсионер" (подкарах автомат) повече от 80 и то на Цариградско не съм дигал, навсякъде другаде не повече от 50-60, извънградско 110-120 и ми е перфектно, даже комфортно на душата.
ДА НИ ПАЗИ ГОСПОД ОТ САКАТЛЪЦИ НА ПЪТЯ!!!


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: KALDERIZI.jpg]
Reply

#3
Важното е че нищо му няма,защото наистина сериозна катастрофа е това :roll:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#4
Важното е че нищо му няма,защото наистина сериозна катастрофа е това :roll:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#5
олеееееееееееееееее, за момент изтръпнах. Три часа преди поста оглеждах едно такова волво на бензиностанцията на борово. Запознахме се с момчето, направихме си мухабет и се разделихме по живо по здраво. Задните му джанти бяха лети а това е с тасове / освен ако не ги е сменил на път за в къщи /. Надявам се че той е жив и здрав [-o<

пп: като се прибирах в пловдив точно пред нас, на кръстовището, бмв беше ударило една жена. Стъклото от дясно беше на паяжина и хлътнало на вътре, зад колата имаше обувка и пред нея чанта. Не ми се мисли каква трагедия е станала. Дано жената се оправи
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#6
олеееееееееееееееее, за момент изтръпнах. Три часа преди поста оглеждах едно такова волво на бензиностанцията на борово. Запознахме се с момчето, направихме си мухабет и се разделихме по живо по здраво. Задните му джанти бяха лети а това е с тасове / освен ако не ги е сменил на път за в къщи /. Надявам се че той е жив и здрав [-o<

пп: като се прибирах в пловдив точно пред нас, на кръстовището, бмв беше ударило една жена. Стъклото от дясно беше на паяжина и хлътнало на вътре, зад колата имаше обувка и пред нея чанта. Не ми се мисли каква трагедия е станала. Дано жената се оправи
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#7
Нямам думи... Вчера между другото в София покрай целия хаос и задръствания са станали ужасно много катастрофи.

Хубаво е всеки от нас да погледне тая снимка и нека не си казваме "това не може да се случи на мен"
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#8
Нямам думи... Вчера между другото в София покрай целия хаос и задръствания са станали ужасно много катастрофи.

Хубаво е всеки от нас да погледне тая снимка и нека не си казваме "това не може да се случи на мен"
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#9
Не сам аз. В този ден ми се обадиха сума ти народ. А между другото как е успял така да се удари?
Reply

#10
Не сам аз. В този ден ми се обадиха сума ти народ. А между другото как е успял така да се удари?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)