The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търсачката

#1
От днес търсачката в сайта (<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/">http://www.volvoclub-bg.com/</a><!-- m -->) показва и резултатите от тъсене във форума. Реших да модифицирам съществуващата търсачка, защото прегледах данните от търсене по ключови думи и установих, че е доста използвана. Пример е често търсената информация по ключови думи: "Volvo V40", "440", "S40", "магазини" и други. Сега хора, които са влезнали в сайта за първи път, видяли са търсачка и са решили да намерят информация - ще я открият във форума. Във сайта има само новини и малко файлове, а във форума има доста информация на всякакви теми и до сега който е търсил във сайта и не е видял форума може да си е помислил, че няма информация никъде за волво. Дано да няма отказали се от идеята, поради липса на инфо.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
[-] The following 1 user says Thank You to s0me0ne for this post:
  •
Reply

#2
От днес търсачката в сайта (<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/">http://www.volvoclub-bg.com/</a><!-- m -->) показва и резултатите от тъсене във форума. Реших да модифицирам съществуващата търсачка, защото прегледах данните от търсене по ключови думи и установих, че е доста използвана. Пример е често търсената информация по ключови думи: "Volvo V40", "440", "S40", "магазини" и други. Сега хора, които са влезнали в сайта за първи път, видяли са търсачка и са решили да намерят информация - ще я открият във форума. Във сайта има само новини и малко файлове, а във форума има доста информация на всякакви теми и до сега който е търсил във сайта и не е видял форума може да си е помислил, че няма информация никъде за волво. Дано да няма отказали се от идеята, поради липса на инфо.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#3
браво Мишо, поредната добра идея. Ти си просто върха. Не знам дали можеш да изпиеш толкова кола, че д ати се отблагодарим =D> =D>
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
браво Мишо, поредната добра идея. Ти си просто върха. Не знам дали можеш да изпиеш толкова кола, че д ати се отблагодарим =D> =D>
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
gadnia_metal Wrote:браво Мишо, поредната добра идея. Ти си просто върха. Не знам дали можеш да изпиеш толкова кола, че д ати се отблагодарим =D> =D>
Ще трябва да пропие и бира и алкохол май като гледам, че благодарност само с кока-кола не се изразява;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#6
gadnia_metal Wrote:браво Мишо, поредната добра идея. Ти си просто върха. Не знам дали можеш да изпиеш толкова кола, че д ати се отблагодарим =D> =D>
Ще трябва да пропие и бира и алкохол май като гледам, че благодарност само с кока-кола не се изразява;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#7
gadnia_metal Wrote:браво Мишо, поредната добра идея. Ти си просто върха. Не знам дали можеш да изпиеш толкова кола, че д ати се отблагодарим =D> =D>
А-а-а-а може може... на нас със Сашо портфейлите ни отъняха от тия негови кОли Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#8
gadnia_metal Wrote:браво Мишо, поредната добра идея. Ти си просто върха. Не знам дали можеш да изпиеш толкова кола, че д ати се отблагодарим =D> =D>
А-а-а-а може може... на нас със Сашо портфейлите ни отъняха от тия негови кОли Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#9
Здравейте,
Извинявайте ако е коментирано някъде и не съм го намерил. Защо линковете с резултати от гугъл вече не водят но определената тема или страница. Индексаторите на гугъл са доста добри и преди беше доста лесно намирането на нужната тема. В момента линковете са рестриктнати от форума и винаги препраща на пътвата страница. Търсачката, която е във форума е меко казано несравнима с индексирането на гугъл, особено когато се търси по цели фрази а информацията във форума вече е доста и е много кофти да се следи цяла тема от 100 пейджа примерно. Имате ли идея защо са рестрикнати линковете а не се позволи направо да се отиде към намерената тема и страница от гугъл, и след като нещо работеше така добре сега е орязано? Не знам дали Вие сте човека към когото трябва да отправя този въпрос но видях, че администрирате сайта и реших да пиша на Вас. Поздрави!
Reply

#10
Сега забелязах, че разликата е в структурата на линка и параметрите, към които пренасочва гугъл. Явно заради промяната. Ок разбрах. Поздрави
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)