The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на Volvo V40 2.0T ?

#31
Mного би било хубаво някой модератор да сложи цените за обслужването на В40 в подходящ раздел, за да не се пита всеки път кое колко струва.

п.п.Колега много ти е готина колата, ама така както си и задраскал номера..................
По добре ще изглежда с номера а и колегите ще ти я познават! Wink
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#32
ico_kosara007 Wrote:Mного би било хубаво някой модератор да сложи цените за обслужването на В40 в подходящ раздел, за да не се пита всеки път кое колко струва.

п.п.Колега много ти е готина колата, ама така както си и задраскал номера..................
По добре ще изглежда с номера а и колегите ще ти я познават! Wink



Добро предложение към модераторите! Гледам постоянно изкачат теми/мнения от сорта на "колко ще струва обслужването на еди си кое Volvo", та реших да споделя прясна още топла информация относно този модел/двигател. Благодаря за комплимента колега, надявам се да е и безпроблемна и за напред. Що се отнася до номера, задраскан е понеже на снимката е с транзитните номера, а исках да си сложа аватар. Като сменя снимката вече с новите номера няма да има черно по номера. Wink



Поздрави,
Иван
Volvo V50 2.0D '08 - Now
Volvo V40 2.0T '01 - Ex
Reply

#33
momk0 Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
mudancho Wrote:Tази първата като я гледам на първо четене може да й свалиш минимум 200 лв от цената,за това че имаш за смяна горните тампони на Макферсона - трябва да седят в центъра,а не както са настрани. Smile


Колега така като гледам тампоните си седят в перфектна позиция :!:

Далеч са от това да са в перфекта позиция. Wink Колегата mudancho както и аз сме минали през тази смяна и от опит знаем че изглеждайки така горните тампони са за смяна.
Но кой прав, и кой крив ще разберем когато колегата направи огледа и сподели впечатления от тест драйва. Ако има дразнещи почукващи звуци при преминаването през малки дупки и неравности - диагнозата е ясна!

темата е изчерпана, но току що разглобих амортесьорите и... - тука няма никакви тампони :lol:


Attached Files Thumbnail(s)
   
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#34
№10 Гледай. Язък, че си разглобил всичко и въпреки това не си стигнал до тях. :lol:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.scantechltd.com/index.php?m=320&lang=1&category=16&pc=16&prodid=6841">http://www.scantechltd.com/index.php?m= ... rodid=6841</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.scantechltd.com/index.php?m=320&lang=1&category=16&pc=16&prodid=14156">http://www.scantechltd.com/index.php?m= ... odid=14156</a><!-- m -->
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#35
колега, nonko, обяснявам специално за теб, спорът не е в името на детайла, а в това, че така нареченият "тампон" на макверсон (като се каже тампон аз разбирам, че има гума), след 2000 година при 40-ките е премахнат изцяло, а на негово място е сложена метална планка с три шпилки и там гума няма, това означава, че при 40-ките след 2000 изчезва дефектацията на детайл, който не съществува, въпросът е принципен, защото, ако утре колегата hamak, защото той е нов и не знае, по съвет от личния ви опит отиде и си купи двете метални планки наречени тампони, после ще си ги чука в главата, и по-добре се извини на колегата hamak за подвеждащата информация, която му даде, вместо да ми казваш какво да гледам, защото аз го виждам пред очите си , а ти го гледаш в сайта на скантех :lol:
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#36
Най-малко с теб искам да влизаме в спор на каквато и да е тема... Гума в тази планка им. Държал съм въпросната част преди да ми бъде сменена. След смяната проблемите с дразнещото почукване по малки неравности изчезнаха. Не мисля, че дължа извинение за личният си опит в конкретната ситуация.
ez.
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#37
не знам на една планка какво може да й дефектира, а щом си я сменял значи са те направили на маймуна, ако искаш да я драсна с пилата да видиш дали е гума..
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#38
Адаш,гума има доволно ,ако пипнеш отгоре над планката,като е разбито мърда при натиск. За съжаление аз също пренебрегнах при покупката на моята тази подробност и се беше съсипал амортисьора. Smile
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply

#39
Голямо спорене за има ли гума няма ли гума. Big Grin Оставете тия гуми за малко и да попитам една друга работа. Какво мислите за препоръчителна употреба от Volvo на бензин RON 95 и карането с бензин с по-високо октаново число? Някой правил ли е такива експерименти? В английските форуми някъде бях чел, че колата най-добре върви именно с 95. Някой там беше пробвал да кара с 98, ако не ме лъже паметта и му беше дала по-голям разход колата и се беше върнал отново на 95. Ще се радвам да чуя вашите мнения и евентуален личен опит и да си побъбрим. Wink



Поздрави,
Иван
Volvo V50 2.0D '08 - Now
Volvo V40 2.0T '01 - Ex
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)