The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Новото Българско чудо

#11
Изобщо не ми харесва...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#12
Изобщо не ми харесва...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#13
rokoko Wrote:
Kespanok 460 Wrote:Честно казано мен не ми харесва :?
A ако беше концептуален модел на VOLVO, щеше ли да ти хареса? :lol:


Не не ....Волво няма направят такъв автомобил :twisted:


А и адски прилича на "A" класа на мерцедес:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#14
rokoko Wrote:
Kespanok 460 Wrote:Честно казано мен не ми харесва :?
A ако беше концептуален модел на VOLVO, щеше ли да ти хареса? :lol:


Не не ....Волво няма направят такъв автомобил :twisted:


А и адски прилича на "A" класа на мерцедес:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#15
Да наистина прилича на А класата, но това е защото е разработен на нийната база. Тази идея се финансира от Мерцедес и на практика проекта е вече от две години. Аз имах някаде по-подробна информация, но не я намирам засега. Иначе ми се струва приличен дизайна, и дано да се осъществи мечтата ни най-накрая да имаме бг автомобил.
Enjoy your volvo's
Reply

#16
Да наистина прилича на А класата, но това е защото е разработен на нийната база. Тази идея се финансира от Мерцедес и на практика проекта е вече от две години. Аз имах някаде по-подробна информация, но не я намирам засега. Иначе ми се струва приличен дизайна, и дано да се осъществи мечтата ни най-накрая да имаме бг автомобил.
Enjoy your volvo's
Reply

#17
В АутоБилд имаше статия за това автомобилче. Все още е без двигател. Едва ли някога ще бъде в производство серийно. В статията пишеше, че участват инжинери от Брабус. Също така преди около година български студенти участваха в дизайна на джанти за Брабус. Явно има някакво сътрудничество.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#18
В АутоБилд имаше статия за това автомобилче. Все още е без двигател. Едва ли някога ще бъде в производство серийно. В статията пишеше, че участват инжинери от Брабус. Също така преди около година български студенти участваха в дизайна на джанти за Брабус. Явно има някакво сътрудничество.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#19
А ето и малко повече инфо.
Ръководителят на проекта Др. Харолд Лешке, казва,че автомобилът ще бъде готов до юни и ще бъде показан на изложението в София.
В началото на 2007год ще започнат структурни изменениея по каросерията заедно със спецялисти от Даимлер Крайслер. Разработката се извършва в Сливен и цялостното окомплектоване и промени ще завършат до края на Март, а окончателният варянт ще е готов през пролетта.
Enjoy your volvo's
Reply

#20
А ето и малко повече инфо.
Ръководителят на проекта Др. Харолд Лешке, казва,че автомобилът ще бъде готов до юни и ще бъде показан на изложението в София.
В началото на 2007год ще започнат структурни изменениея по каросерията заедно със спецялисти от Даимлер Крайслер. Разработката се извършва в Сливен и цялостното окомплектоване и промени ще завършат до края на Март, а окончателният варянт ще е готов през пролетта.
Enjoy your volvo's
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)