The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC70 D5 AWD 2003 - раздяла

#1
Здравейте, фенове на Волво!

Предстои ми да продавам ХС70 163 коня (D5 AWD) с първа рег. 2003 г. Купено е от МП и аз съм втори собственик от 2006 г. На 315 000 км ще стане към края на годината. Има почти нови зимни и летни гуми "мишелин" (215/65/16), оборудвани с алуминиеви джанти - на зимните са оригиналните, а на летните са някакви ... италиански Smile Седем места е, автоматик (без проблеми), прекрасна кожа, телефон, ксенон (само късите), аудиото е 803 с много добро звучене (няма вградена навигация), зимни и летни стелки плюс покривало за багажника, горни оригинални рейки за багажник или ски, клаксон Smile ... не знам какво още да кажа. Пазя си всичките фактури от МП (и други) и почти всички стари части, които съм подменял. Сещам се за динамото, дюзите, дебитомера, една разпределителна кутия (май онази, която разпределя въртящия момент към задния мост), предното стъкло (старото си го пазя цяло, но поизхабено) и ... разни дребни работи, като ролки и ремъци. Колата е читава, няма удари или тежки ремонти, непушачи сме я карали, затова се обаждам първо тука, където сте сериозни хора. Има си разни неща за оправяне, предимно козметични, но като цяло е екстра. Плаче ми се, докато пиша.
Не съм търговец на коли, с голяма мъка я продавам... Купих следващия модел, 2008 г. със се шукария и много ще ми станат ... прекомерни разходите.
Ако някой реши да пита нещо, каквото и да е, да не се притеснява - нямам тайни за колата. Обява ще пусна евентуално след месец-два. Ако не се откажа...
Предполагам, че за около 6000Е ще я дам. Ама хич няма да им се радвам...

#2
Абе тва, че имаш новата 70 е хубаво колега, ама не разбрах дали искаш да си продадеш старата кола или просто искаш да я коментираш ?....
Щото ако ще се хвалим да ти местя темата в друг раздел!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!

#3
Продавам я. Хвалех се преди време, а сега я продавам. По-точно ШЕ я продавам след Коледа, живот и здраве. Стига да иска някой да я купи, разбира се...

#4
Колега, пусни някакви снимки.

#5
След Коледа ще направя снимки и ще ги пусна, ако се справя... Имате ли предпочитания какво точно да снимам или да карам наред?

#6
Koganev Wrote:След Коледа ще направя снимки и ще ги пусна, ако се справя... Имате ли предпочитания какво точно да снимам или да карам наред?

Снимай Новогодишната трапеза , като наблегнеш на яденето и пиенето , камина ако има - направи 4 - 5 снимки.
Може да пропуснеш постните манджи ...
Не забравяй снимка и на шампанското , ама да бъде от близък план .
Може да снимаш и съседите , особено ако са нещо с което да се похвалиш .
.. а , ако има снежен човек - снимай и него , направи и една снимка на Новогодишната заря .
... засега това е от мен.
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]

#7
.... ми след тези указания ..... поклон ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)