The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V70 - едното огледало не грее

#1
Здравейте колеги,
покрай застудяването, забелязах, че лявото огледало не топли. Всичко по движението му е иначе е ок. Опитах се да намеря схеми - кои са релетата и предпазителите по тази функция, но не се ориентирах добре. Единствено намерих предпазител Left hand heated door mirror + още 4 неща (всички си работят) закачени на 11C35 - предпазител 25А, но си е здрав. Дали няма отделен предпазител за подгряването, вероятно след 11C35 минава през реле?
Ще бъда благодарен ако някой може да даде инфо - кое/къде трябва да погледна.
Поздрави на всички и честит първи сняг!
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#2
Честит Първи сняг, И летните шофьори да зазимват колите( то тук няма такива ама някои само влизат да четат)

Аз бих почнал отзад напред да проверявам, в смисъл дали в огледалото идва ток .
Но най-вероятно там ти е проблема, понеже е навън и е клеясало.
В тоя студ не те съветвам да сваляш стъклото за да не даде някоя пласмаса фира.
След малко Тишо като влезе ще си каже тежката дума.
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#3
Здрасти,
и на мен не ми работи подгрева на лявото огледало и направих както каза колегата отгоре: откачих само стъклото и се оказа ,че просто е изгорял нагревателя ,иначе на буксите си имаше ток.Проверих колко струва ново в Мотото... и реших засега да си карам без подгрев на огледалото Smile
Volvo S60 D5 - D5244 T - 2004
Reply

#4
При мен миналата зима установих ,че не работят и двете.Свалих стъклата,на едното се беше изхлузил единият кабел а на другото се бяха окислили.След закачане на въпросния кабел и почистване до сега всичко е о.к.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#5
В кръга на майтапа разбира се ще се произнеса по проблема на колегата с неотоляемото огледало Smile Провери ли резервоара за въглищата !? Може да са свършили ? Захариев, искрено се надявам да не се обидиш, но понеже всички във форума издигаме возилата си на пиедестал ( заслужено естествено) реших да си позволя да внеса малко ирония по адрес на шведите Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)