The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тенекеджийски и бояджийски услуги Варна

#1
Здравейте колеги, след серия от едно ожулване в дясната част на колата/задна врата и калник/ и удар в лявата част /задна врата, калник и броня/ в рамките на месец вече ми е наложително да вляза някъде в бокса. За целта ще помоля за мнение за свестен сервиз на приемливи цени във Варна.
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#2
Горе между Кайсиева и Възраждане , под Метрологията има сервиз Колор Груп се казва, бачкат много свястно, колата ти е готова за три дни, обачееее е по 230 кинта на детайл или по 180, ако сакаш без фактура. Доста са, но ако искаш повече от едно нещо, и няма китосвания предполагам че цената ще падне драстично. Сигурно има и доста по евтини места , но на мен навремето за три детайла (цяла дясна страна ми взеха 450 кинта и за една година кита се спука и почна да се лющи :x ) Във във въпросният сервиз ходят ТИМ-аджийските коли за оправяне. Цоската (моя добър приятел) знае някакъв горе в Кичево, за около 100 кинта , но за качеството не мога да говоря.
Има една песничка, която звучи така :mrgreen:
Агне, агне,
мое сладко агне,
хапвам те аз по Гергьовден,
здраво ти ми се услаждаш
и във всеки друг момент :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#3
Този където ходих аз за задната броня се намира във Виница. Гаражен майстор е ама пък взема тънко.Мога да ти дам телефона му и да те заведа ако искаш.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#4
Ех!!! Целта е да намеря златната среда от горните два поста. Аз досега съм ползвал услугите на една фирма не помня името и но се намира под аспарухов мост. Там вземат 150-200лв. на детаил и също така съм ползвал услугиге за цялостно пребоядисване с един лек удар в десен калник и множество драскотини и вдлъбнатини на Рено Меган -900лв ми излезе всичко , но година и половина по- късно виждам някой дребни забележки- въпреки, че за цялостно пребоядисване това е много добра цена.

Ще изчакам повече колеги от Варна да споделят мнение!!!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#5
този майстор от виница николай ли се казва?
Reply

#6
Здр. колега аз преди няколко месеца пребоядисвах моята S60-ка в този сервиз <!-- m --><a class="postlink" href="http://autofines.bg/">http://autofines.bg/</a><!-- m --> не искам да правя реклама или не що подобно намира се по пътя за каменар .Момчетата са точни .Преди да я вкарам мойта поразпитах и видях 2,3 др коли преди време как са правени и ми хареса како се е получило в случая аз ходих за козметично пребоядисване на предна броня и ми боядисаха и задната броня ,че един ми се бе нанизал на задна и ми беше свали и парктроника .Ако искаш на следващото събиране като идвам ,ако още не си я пребоядисал заповядай да видиш как са я направили Smile .Др което мога да споделя е и мнението на bg_tiger1978 един познат от каското си използва само него сервиз и гледам от поне 1,2 години промяна няма в това което са му боядисавли. Успех!!!
Reply

#7
И на какви цени ти пребоядисаха предна и задна броня?
Не мисля, че е лошо да направиш реклама след, като си доволен от този сервиз. Смятам, че тази тема е за това да се споделят повече мнения и препоръки за сервизи. После всеки от Варна, който се нуждае от такива услуги да прочете темата и да направи своя избор.
Ще се радвам да се запознаем на следващото събиране колега Ivo878
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#8
Извинявай забравил съм да напиша цената . Задната мина по каско предната около 180 лв беше до колкото се сещам ,но може да отидеш и да питаш лично. Понеже тоя златистия цвят е по специфичен .Другия вариант е да снимаш детайлите да им опишеш какво искаш и ако могат да ти сформират цена без да се разкарваш ето e-mail:autofines@abv.bg
Reply

#9
Ivo878 Wrote:......... Понеже тоя златистия цвят е по специфичен ...........

Преди десет - петнадесет години този цвят се появи масово с модела на Фиат - Пунто .
Тогава го нарекохме - АРОГАНТНО ЖЪЛТО.....

Как гадно личи като не се уцели точния нюанс и овехтяването , не е истина..... :roll:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#10
Колор Груп е сервиза. Последните 2 години ходя само при тях. Момчетата са много точни, работят бързо и качествено. За цени не мога да кажа понеже съм по каско.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)