The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тенекеджийски и бояджийски услуги Варна

#11
Мерси бате Мевдо Big Grin н.з. като наредба ли да го приемам или? То вероятността да се уцели цвета май почти клони към 0 % освен ако не я пребоядисат цялата Wink .Аз имах нещо др. на предвид ,че цената може да е била по- висока при мен точно защото е по трудно напасването ,докато при някой сив металик е много по лесно.
Айде със здраве колеги с нетърпение чакам другата среща да се видим отново Smile!!!
Reply

#12
Ivo878 Wrote:Мерси бате Мевдо Big Grin н.з. като наредба ли да го приемам или? То вероятността да се уцели цвета май почти клони към 0 % освен ако не я пребоядисат цялата Wink .Аз имах нещо др. на предвид ,че цената може да е била по- висока при мен точно защото е по трудно напасването ,докато при някой сив металик е много по лесно.
Айде със здраве колеги с нетърпение чакам другата среща да се видим отново Smile!!!
А бе точно при сивият металик стават най-големите извращения, ама хайде от нас да мине. Прав е Краси, колор Груп е сервиза, но по каско Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#13
На улицата на която живея...освен койоти бели мечки и данъчни х4 има и един майстор които не остава без работа,но не смея да го препоръчам ,защото ми е загадка КАК смело боядисва при минус 2 градуса без камера !
До колкото зная боите са вече на ВОДНА основа,а въпросната ЗАМРЪЗВА ПРИ 0гр.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#14
Да допълня малко информация по темата - Фирма ПРО-КАР 56 ООД намира се под аспарухов мост по пътя за базите на трансинс , транстриумф или до безмитната търговска зона. Вземат по 200лв. на детайл, които подлежат на договорка на мен за 6 детайла ми взеха 1000лв- таван, две врати, двата задни калника с цялото им удължение под и над вратите до предните колонки и задна броня. Не за първи път се доверявям на тях! Просто страхотна работа.
П.П Три дни след, като си взех колата ми забърсаха предната броня и ми счупиха мигача, ама това е друга тема.
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#15
Внимавайте,ако решите да се възползвате от услугите на ОТО Автосервиз гр.Варна.Некадърно извършен ремонт на задна броня,по щета на Застрахователя и неуспешен опит за пастиране,вследствие на което целият автомобил е на холограми и със съсипано лаково покритие.При направен опит за забележка,ми бе заявено : "Докарайте си отново автомобила за още една седмица и ние ще се опитаме да го оправим...".
Иначе казано - хората са регистрирани по ISO и отговарят на Европейските стандарти по некадърност.
Wink
           
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#16
последното е УЖАС най-ужасен...

за добър и бърз, доколкото може да се бърза, съм признал Тони - точно над светофара за Виница, по пътя за Кичево - намира се точно над плаца с дървата на светофара, като се свие от самия светофар покрай плаца вляво нагоре по уличката, след 20м вляво на уличката има една двойна желязна ръждивочервена врата - там е. мои коли е правил 4-5 пъти, а на приятели, познати и т.н. - безброй... и работи на добри цени.
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога... карта 00430
[Image: 7619862a.jpg]
Reply

#17
Потвърждавам отново за сервиза на КолорГруп, до метрологията. За огъната задна дясна врата и калник, изчукване, изпраявне,кит,боя- черна перла, обща цена 430лв. Вкарах колата в понеделник сутрин,според предварителна уговорка, взех я днес, чистичка спретната като нова. Казаха в четвъртък е готова, обадиха се , заповядайте да си получите колата, няма излезе малко по-скъпо, няма малко се забавихме, изключително коректно и европейско обслужване. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)